Reiners + Fürst’den TURBO Ringleri ve Gelişmiş Kopçalar

Özellikle profesyonel hizmete ve desteğe değer veren müşteriler için Reiners + Fürst, gittikçe karmaşıklaşan uygulamaların çözümlerini bulmaya özellikle yardımcı oluyor. Ziyaretçiler Reiners + Fürst’ün en son yeniliklerine ITMA Asia’daki Salon 1, D10 numaralı stantta birebir deneyimleme şansına sahip oldu.

Reiners + Fürst’den TURBO Ringleri ve Gelişmiş Kopçalar

En son nesil TURBO eğirme ringleri, özellikle Kompakt ve Siro-Kompakt iplikler için mükemmel sonuçlar sağlıyor. Alman ring ve kopça üreticisi Reiners + Fürst, TURBO eğirme halkalarını tanıtmasıyla önemli gelişmeler yaşadı ve o zamandan bu yana şirket 25’ten fazla MIO üniteye TURBO rings monte etti ve müşterilerin başarısına katkıda bulundu. Geliştirilmiş yüzeyi, özellikle hassas liflerin ipliklerini veya en yüksek hızda iğleri üretirken makine verimliliğini % 10’a varan oranlarda arttırıyor.

Reiners + Fürst Genel Müdürü Benjamin Reiners şunları söyledi: “Düşük iplik tüylülüğü, daha uzun servis ömrü ve %10’a varan makine verimliliği gibi faydaları olan yeni TURBO rings, iddialı Çinli eğiriciler için son derece faydalı. 25 yılı aşkın süredir Çin pazarında yer aldık ve Reiners + Fürst ürünleri tekstil endüstrisi tarafından çok iyi bir şekilde kabul edildi. TURBO ringlere, Çinli eğiriciler tarafından yapılan olumlu geri dönüşten çok etkilendiğimizi söyleyebiliriz.”

ITMA Asia 2018’de, Reiners + Fürst ayrıca % 100 Viskose, Modal, Micromodal ve Tencel için yeni ring kopçalarını sundu. Şirketin son kullanıcıları düşük iplik tüylülüğü ve kopçaların daha uzun hizmet ömründen yararlanıyorlar.

Reiners + Fürst’ün dünya çapındaki müşterileri, her uygulamada optimum eğirme koşulları için benzersiz kopça yüzey işlemlerinden faydalanarak ring çerçevelerinde en yüksek verimliliğini elde edebiliyor.

COMMENTS