Richard Hough: Kalenderleme ve Sıkma Silindirlerinde En İyi İngiliz Kalitesi

180 yıl önce kurulmuş bir aile işletmesi olan Richard Hough Limited, tekstil endüstrisi için özel bir kalenderleme ve sıkma silindirleri serisi üretiyor. Şirket dünya çapında 40’tan fazla ülkede müşterilerine düzenli olarak yeni ve geri kazanılmış silindirler tedarik ediyor ve spesifikasyondan bakım aşamasına kadar silindir kullanımının tüm yönleri hakkında yüksek düzeyde teknik destek sunuyor.

Richard Hough: Kalenderleme ve Sıkma Silindirlerinde En İyi İngiliz Kalitesi

Bu 180 yıllık tecrübe, zamanla kendini kanıtlamış ustalarıyla silindir yapımına başladı ve bunu patentli ileri teknolojisiyle birleştirdi. Şirket, son teknoloji ürünü laboratuvarında sıkma silindiri ve kalenderlemede sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütüyor. Bu, müşterilere günümüzde sürekli olarak spesifikasyonlara göre performans gösteren en iyi terbiye silindirleri sunuyor.

RHL’nin silindirler uygulamaları arasında şunlar bulunur:

Kalenderleme

  • Evrensel tekstil kalenderler
  • Simili kalenderler
  • Schreiner kalenderler
  • Parlatma kalenderleri
  • Kabartma kalenderleri
  • Yapıştırma ve nonwoven kalenderleri,
  • Jeotekstil kalenderleri

Sıkma ve Drenaj

Sıkma

Apre Fuları

Ramöz

Boya Paletleri

Parça Stok Elyaf işleme ekipmanları bulunuyor.

SIMTEX ™

Simtex, maksimum 400 ° C’lik çelik silindir sıcaklığı ile 250 ° C’lik maksimum bir kase sıcaklığında çalışır.

  • Polimer silindirler, cilalama işlemine herhangi bir sürtünme kuvveti eklemekte yetersizdir.
  • Simtex, Micro-slip sürtünme ile yüzey kalitesini arttırır, bu da artmış cila ve pürüzsüzlük ile sonuçlanır.
  • Simtex, bir polimer silindirden 10 kat daha kullanışlı bir kullanım ömrüne sahiptir.

Bununla birlikte, SIMTEX ™, tam elastiklik veren, nip boyunca dalgalı basınçlara uyacak şekilde deforme olan yüksek teknolojili sentetik elyafların özel bir kombinasyonundan üretilir.

Syncast ™ Polyamid Silindirleri

RHL’nin Syncast  kalender silindirleri hızla dünya pazarında lider olan poliamid kalender silindiri haline geldi. Syncast polyamid kalender silindirleri, birçok tekstil kalenderleme ve kabartma uygulaması için bir son teknolojik çözümdür. Yüzey hasarına karşı mükemmel direnç, minimum bakım ve çok uzun bir servis ömrü sağlar.

Pamuklu Kalender Silindirleri

RHL’nin Cop Pamuk kalender silindirleri en yüksek kalitede üretilir ve dünyanın önde gelen kalender üreticileri tarafından tescillendi. RHL pamuk ruloları, dokuma ve örme, doğal ve sentetik kumaşlarda optimum yüzey kalitesini elde eder.

Resilio ™ Sıkma Silindirleri

RHL, kumaş drenaj uygulamaları için devrim niteliğinde yeni Resilio silindir kaplama teknolojisini geliştirdi. Resilio silindirleri ile su ekspresyonundaki önemli gelişmeler ve kurutmada önemli maliyet ve enerji tasarrufu sağlanabilir.

Roberto ™  Elyaf Silindirleri

RHL’nin Roberto (Nötr) silindirleri, orijinal elyaf yüksek sıkıştırma silindiridir. Binlerce Roberto’nun tümü dünya çapında satıldı. Roberto, nemi sıkarak ve ince borularıyla suyu emerek mükemmel nem hissi verir.

RoberteX ™ Elyaf Silindirler

RoberteX, tüm agresif tekstil ve metal işleme ortamlarında performans gösterecek ve 0-14 çalışma pH değerine sahip sert kostik veya asidik ortamlarda kullanım için ideal seçimdir.

Nollap ™ Viscose Drenaj için yüksek ekspresyon silindirleri

RHL, Viscose drenaj teknolojisinde tartışmasız liderdir ve Nollap sıkma silindiri, yüksek performans, uzun ömür ve güvenilirliği ile endüstri genelinde biliniyor. Yeni geliştirilen Yellow Nollap malzemesi sıkma teknolojisinde daha ileri bir gelişmedir.

COMMENTS