Strayfield: Radyo Frekanslı Kurutma Ekipmanlarında 50 Yıllık Tecrübe

Strayfield Limited şirketi 1968 yılında, güvenilir, sürekli çalışma yeteneğine sahip Yüksek Frekanslı Kurutma Ekipmanı üretmek için kuruldu.

Strayfield: Radyo Frekanslı Kurutma Ekipmanlarında 50 Yıllık Tecrübe

Şirket tarafından üretilen ilk ekipman bisküvi ve kraker endüstrisi içindi. Yıllar boyunca süren geliştirme çabaları, Tekstil İpliği, Cam Elyafları ve Kağıt Kaplamaların kurutulmasında kullanılmak üzere ekipmanların piyasaya sürülmesini ve gıda maddelerinden Orta Yoğunlukta Lif Levhalarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde Yüksek Frekanslı Kurutucuların kullanılmasını sağladı.

Strayfield, tekstil, kağıt dönüştürme, cam elyafı, ahşap işleme ve gıda işleme endüstrileri için birinci sınıf ekipman tasarlıyor ve üretiyor. Strayfield, geleneksel olarak tekstil endüstrisi için konveyörlü kurutucularla ilişkilendirildi. 1999’dan bu yana ise ürün yelpazesini Strayfield’ın eski ortak şirketi Fastran Engineering’in uzmanlığı olan seri beslemeli vakum soğutmalı modellerle genişletti. Fastran şirketi, İskoç tekstil endüstrisinin kalbindeki Galashiels merkezli lider bir yün üreticisinin araştırma ve geliştirme bölümünden esinlendi. Fastran tarafından üretilen yünlü, pamuklu ve sentetik elyaf işleme endüstrisi için yüksek frekanslı kurutucular, tekstil endüstrisinin uzmanlık gereksinimlerine adandı. Strayfield, sofistike RF (Radyo Frekans) teknolojisini ve eş zamanlı vakum uygulamasını kullanan Fastran’ın ünlü ‘CoolDry’ sisteminin güvenilirliğini önemli ölçüde geliştirdi. Bugün Strayfield’in ürün yelpazesi radyo frekansı kurutma ve ısıtma sektöründe tüm endüstri ihtiyaçlarını kapsıyor.

Strayfield, dünya çapında geniş bir satış, servis ve yedek parça mümessillik ağına sahip.

COMMENTS