Vandewiele ve Savio India’dan Birleşme Kararı

Vandewiele nv ve Savio India, birleşme sürecini tamamladıklarını ve müşterileri için küresel bir ağ oluşturduklarını duyurdu. İki şirket bundan sonra: ‘Vandewıele-Savıo Indıa Prıvate Lımıted’ adı altında faaliyetlerini sürdürecek.

Vandewiele ve Savio India’dan Birleşme Kararı

Firmadan yapılan açıklamada; “Bu güçlü birleşme ile müşterilerimizin Hindistan pazarındaki ihtiyaçlarına daha iyi hizmet edecek kapsamlı bir entegre hizmetler ağı oluşacağını düşünüyoruz.” denildi.

Bu stratejik ortaklık, Hintli müşterilere eksiksiz dokuma, sarım, büküm çözümleri sunan iki öncü grubun uzmanlığı sayesinde, sürdürülebilir bir rekabet avantajının yanı sıra Hint tekstil endüstrisi için de birçok fayda sağlayacak şekilde organize edildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Halı dokuma tezgâhları, kadife dokuma tezgâhları, jakar tezgâhları üretiyoruz ve döşeme kaliteleri, ev tekstili, moda kumaşları ve teknik tekstiller için yenilikçi tekstil sistemlerini entegre ediyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizle ilham ve uzmanlığı paylaşıp geleceğin tekstil endüstrisini şekillendirmek için çalışıyoruz. Ar-Ge departmanımız ve test mühendislerimiz sürekli olarak yeni uygulamalar geliştiriyor. Vandewiele’in yenilikçi buluşları, tekstil endüstrisine bir destek sağlıyor.”

Savio, yaklaşık 110 yıldır tekstil değer zincirinin önemli teknolojik öncüleri ve en yenilikçi oyuncuları arasında yer alıyor. Savio, sektördeki en iyi fiyat-performans teklifini sunuyor. Firma, ‘Yerel için yerel’ yaklaşımıyla ilgili tüm coğrafyalarda konsolide bir varlığa sahip. Bu da Savio’nun, pazar talebini ve gereksinimlerini karşılamasını sağlıyor. Savio, İtalya, Çin ve Hindistan’daki üretim tesisleri ile sarma ve büküm makinelerinin lider tedarikçisi olan iplik terbiye segmenti için tekstil makineleri sektöründe faaliyet gösteriyor.

Savio Group’un Hindistan’daki gelişmiş TFO üretim tesisi olan Savio India, gelişmiş Müşteri Desteği ve Yedek Parça Hizmetleri desteği vermeye ve tedarik etmeye devam edecek.

Grup faaliyetlerinin birleşmesi, müşterilere fayda sağlayan hizmet, bakım çözümleri ve geliştirmelerinde geniş bir sinerji yelpazesiyle sonuçlandı. Vandewiele-Savıo India, bölgeye uygun maliyetli ve en iyi desteği sağlayan yüksek sınıf tekstil makineleri sağlayacak.

COMMENTS