Loepfe’den Hava Yastığı Kumaşları için WeftMaster CUT-iT

Hava yastığı kumaşlarının tanınmış dokumacıları risk almıyor; en kaliteli kumaşlarının mükemmel tanımlanmış ve düzgün kenarlara sahip olmasını sağlamak için Loepfe CUT-iT'e güveniyorlar.

Loepfe’den Hava Yastığı Kumaşları için WeftMaster CUT-iT

Hava yastığı kumaşlarının tanınmış dokumacıları risk almıyor; en kaliteli kumaşlarının mükemmel tanımlanmış ve düzgün kenarlara sahip olmasını sağlamak için Loepfe CUT-iT’e güveniyorlar.

Kumaş üretimi sürecinde CUT-iT’in rakipsiz özelliklerinden yararlanmak, hava yastıkları gibi güvenlik açısından kritik ürünler için hızlı bir yatırım geri dönüşü sağlıyor. CUT-iT’in bir ürünün kalitesini artırdığı uygulamalar bu vitrin ile sınırlı değildir. Tüm dünyada, üst düzey teknik kumaş üreticileri ödün vermeden bir kumaş kenarını garanti etmek için en iyi seçimin Loepfe’nin CUT-iT’i olduğunu belirtiyor. İşlem sonrası verim ona bağlı olduğunda en kaliteli ve tek biçimli kenar çok değerlidir.

Branda veya yelken bezi gibi kaplamalı kumaşlar, sadece kullanılan ana malzeme CUT-iT tarafından garanti edilen en üst kumaş kenarı görünümüne sahipse mükemmel olabilir.

CUT-iT, Loepfe’nin sıcak tel kesicileri için hassas kontrol edilebilir ayarlar sunuyor. Ünite, ayarları daha sonra kullanmak üzere hafızaya alıyor. Müşteri-sunucu modu bant dokuma makinelerinde çok kullanışlıdır. CUT-iT’in diğer kontrolörler gibi analog kontrolleri yoktur ve dolayısıyla kurcalamaya karşı daha iyi bir dirence sahiptir. Loepfe’nin yakın zamanda geliştirilen bu ürünü temiz teknoloji, tıbbi teknoloji, jeotekstiller, otomotiv ve daha birçok yüksek teknoloji alanında talep görüyor.

COMMENTS