Benninger: Proseslerin İyileştirilmesi için Yüksek Kaliteli Tekstil Makineleri

Benninger, tekstil terbiye makineleri ve kord üretim tesisleri geliştiriyor, üretiyor ve aynı zamanda komple sistem çözümleri sağlıyor. Bir İsviçre firması olan Benninger, dünya genelinde 150 yıldan daha fazla süredir global branşları ve servis temsilcileriyle tekstil endüstrisinin lider ortaklarından biridir.

Benninger: Proseslerin İyileştirilmesi için Yüksek Kaliteli Tekstil Makineleri

1859 İsviçre’nin Uzwil şehrinde kurulan Benninger 150 yıllık bir deneyime sahip. Bütün tekstil terbiye prosesleri için çözümler sunan firma, katlı iplikler ve kumaşlar için açık en kontinü tesislerde uzmanlaştı. Yenilikçi üretim sistemleri ile Benninger verimliliği artırıyor ve bu sayede müşterileri için daha rekabetçi avantajlar sağlıyor. Artan üretim sayesinde, kalite optimize edilebiliyor veya çevre standartları sağlanabiliyor. En son teknolojileri uygulayabilmek için Benninger firması, fizik ve tekstil kimyası konusunda dünyanın lider pazar araştırma firmaları ile yakından çalışıyor. Benninger tarafından geliştirilen, dünya üzerinde çok iyi bilinen yıkama üniteleri Extracta, Trıkoflex aynı zamanda Tempacta, tekstil terbiyesinde verimli yıkama için çok önemlidir. Farklı modeller ve modüler yapı, her türlü tekstil yıkama gereksinimlerini sağlıyor. Benninger kontinü ön terbiye konsepti, tek buharlama prosesi ile tek etapta kontinü haşıl sökme ve kasarlama işlemini kapsıyor. Tek etapta ham kumaş, boyaya hazır duruma geliyor. Bu proses, hızlı, ekonomik ve kusursuzdur. Bu şekilde optimize edilen tek etap proses ile üretim maliyetleri yüzde otuz oranında ve çevresel etkisi önemli oranda azaltılıyor. Benninger ayrıca 60 yıldan daha uzun süreden beri, kord bezi kumaşların komple tesislerinin ve aynı zamanda taşıma bantları için ayrı ipliklerin üretiminde standartları belirleyen firma oldu. Pazar lideri olan Benninger teknolojisi, yüksek kaliteyi ve tam güvenirliliği garanti ediyor. Tek etapta komple çözümler ile Benninger, kimyevi elyaf endüstrisi de dâhil olmak üzere, araç lastiği üreticileri ve teknik tekstil üreticilerine yardımcı oluyor.

TEKSTİL ENDÜSTRİSİNDE LİDER ORTAK

Benninger makineleri ve tesisleri tekstil değer zincirinde önemli halkalardan birini oluşturuyor. Tüketicilerin satın almış oldukları iç giyim, konfeksiyon, masa örtüsü ve yatak çarşafı veya araç lastiğinde Benninger yaratıcılığının bir parçası bulunuyor.

TEMEL YETERLİLİK

Benninger, pazarda üç ana konuda değer görüyor:

  • Danışmanlık ve proje planlama ile kapsamlı üretim bilgi birikimi
  • Yaratıcı ve güvenilir ürünler
  • Devreye alma desteği ve ayrı problem çözümleri sayesinde müşteri odaklı servis.

www.benningergroup.com

COMMENTS