EAS, Tekstil Boyama Sektörü için Geliştirdiği Son Teknolojileri Sunacak

Escarre Otomasyon ve Hizmetler, tekstil boyama sektörünün otomasyonuna maksimum katma değer sunmak amacıyla 1990 yılında kurulmuş bir şirket.

EAS, Tekstil Boyama Sektörü için Geliştirdiği Son Teknolojileri Sunacak

Şirket, yıllar geçtikçe kendisini teknolojinin en ileri saflarına yerleştirmeyi başardı, hem İspanya’da hem de dünyanın diğer ülkelerinde hizmetlerini sundu. Şu anda müşterilerine çok kapsamlı bir hizmet sunabiliyor ve aynı zamanda vanadan ya da probdan üretimin toplam bilgisayar entegrasyonunu sağlayabiliyor.

Firma, tekstil sektöründe yeni teknolojilerin iş gücüne bağlı olmadan söz konusu pazarın evrimine izin vereceğine inanıyor. Ve bunun için sektörün önde giden girişimcilerine söz konusu sektörde rahatça rekabet edebilmelerini sağlayan çok güçlü ve esnek araçlar sunuyor.
Bu fuar firma için, söz konusu sektör için geliştirdiği teknolojileri sunmak ve aynı zamanda müşterileriyle ilişiklerini güçlendirmek, kendilerine etkili çözümleri sunmak suretiyle birlikte iş birliği ve iş fırsatlarını keşfetmek için çok iyi ve yeni bir fırsat olacak.

EAS standında, ürün kalitesi ve hammadde tasarrufuna (Tecno- Dos, TecnoMix) fayda sağlayacak süreçleri optimize etmek için tasarlanmış mutfakların yanı sıra otomasyon, tekstil fabrikaları için üretim takibi sistemleri (TextDrive TD ve InfoTint IT), yönetim, gözetim ve kontrol için en yenilikçi entegre yazılım çözümleri sergilenecek.

• TecnoDos:

Yardımcı maddeler ve kimyasallar için hacimsel dozajlama ekipmanları.

• TecnoMix:

Boya hazırlama, çözme ve otomatik gönderme ekipmanı.

• TextDrive:

Dokuma, boyama ve apre makinelerine doğrudan bağlanan bir ERP (yazılım). Bir ERP’den daha çok, hammadde stoğundan, üretim siparişlerinden, yol haritasından, etiket baskısından stok ve depoların kontrolüne kadar her şeyi yöneten entegre bir sistemdir. Ayrıca planlama ve dış işbirlikçi yönetimini ve maliyet ve fatura kontrolünü içeriyor.

• InfoTint:

Piyasadaki en fazla sayıda tekstil makinesi ve kullanımı daha basit olan en eksiksiz otomatik çözümdür. Kontrolü, dokuma formundaki üretimden, boyama döngülerinin, tariflerin ve işlemlerin baskısına, ilgili parti formülü, planlama ve istatistik hesaplamaları ile değişiyor. InfoTint’in ERP ile entegrasyonu esnektir ve parametrelendirilebilir olup 100’den fazla şekli yapılandırabilir ve bu da parametrelendirilebilir.

COMMENTS