EFFE’den Yeni Makineler, Yeni Üretim Fabrikası ve Yeni Hedefler

EFFE, dört yıl aradan sonra düzenlenecek olan ITM 2022 Fuarında üç yeni makinesinin lansmanını gerçekleştirecek. EFFE Pasha Ram makinesinin 4. Jenerasyonu olan yeni ram makinesi, yeni üretilmeye başlanan Buharlama Makinesi ve Egalizeli Serbest Kurutma Makinesi ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

EFFE’den Yeni Makineler, Yeni Üretim Fabrikası ve Yeni Hedefler

Türkiye ve Dünya’da en çok tercih edilen ram makinelerinden biri olan EFFE Pasha Model ram makinesinin lansmanı ITM 2016 fuarında yapıldı.  Sonraki yıllarda makinenin fark yaratan özellikleri ile tanışan müşterilerin sayısı hızla arttı. 6 yıl aradan sonra güncellenen özellikleri ile EFFE Pasha4 model ram makinesi müşterilerin beğenisine sunulmak için hazır.

ITM 2022’de yeni bir ram makinesi lansmanı ile yetinmeyecek olan EFFE, uzun süre önce Ar-Ge çalışmaları tamamlanan ve de müşterilerin kullanımına sunulan iki yeni makine lansmanı daha yapacak.

Rotasyon Ve Dijital Baskı Buharlama Makinesinde EFFE Yine Detaylarda Fark ve Kalite İle Öne Çıkacak

Lansmanı yapılacak makinelerden, Rotasyon ve Dijital Baskı Buharlama makinesi proje çalışmaları iki yıl evvel tamamlandı. Pandemi sebebi ile ertelenen ITM 2020 fuarında kullanıcıların beğenisine sunulamadı ancak sahada üretim performans ve teknik farkları ile kullanıcılarından çok olumlu geri dönüşler almayı başardı. Ram makinesinde olduğu gibi Rotasyon ve Dijital Baskı Buharlama makinesinin de, Türkiye ve Dünyada öne çıkan teknolojik farklılıkları ve EFFE imzası taşıyan özgün tasarım ve özellikleri ile fark yaratması bekleniyor.

Kullanıcıların Proje Üzerinden Sipariş Verdiği Bir Makine Daha: Egalizeli Serbest Kurutma Makinesi

Açık En ve tüp kumaşların terbiye işlemleri için uzun yıllardır üretilen bir makine daha EFFE proje ekibinin özgün fikirleri ile sektörde rekabet şartlarını değiştirmeye hazırlanıyor. Kurutma makinelerinde alışıla gelmiş teknolojilere meydan okuyan yenilikleri ile minimum elektrik ve doğalgaz sarfiyatı, üretim kapasitesi, tuşe ve çekmezlik değerlerinde beklentilerin ötesine geçen bir makine tasarımı tamamlandı ve proje üzerinden EFFE güveni ile müşterilerin tercihi oldu. Sektörün önde gelen işletmelerinde üretim kumaşları çalışmaya başlayan Egalizeli Kurutma makinesi kabin içi zincir sistemi, tüm kumaş geçişlerinde ayarlanabilir bağımsız hava kontrol sistemi, mesafe ayarlı düze sistemi ve de özel kabin fan yapısı sayesinde daha düşük enerji kullanımı avantajları ile ITM 2022 fuar ziyaretçilerine keşfetmekten keyif alacakları bir makine deneyimi sunmaya hazır.

Yeni Üretim Fabrikası İle EFFE Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkarmaya Hazırlanıyor

EFFE firması, Çorlu/ Velimeşe’de Haziran ayının başında faaliyete başlayan 15.000 metre kare üzeri yeni üretim fabrikasında, Ram, Sanfor, Buharlama ve Kurutma makinelerinin üretim sayılarının artışını ve minimum terminlerde makine imalatını hedefliyor. Firma, ana üretim konusu olan makinelerin yanında yabancı makineciler ile sürdürdüğü OEM proje çalışmalarının devamı, makine, ünite ve aksesuar üretim sürelerinin kısalması ve kapasite artışı ile beraber önümüzdeki beş yıllık hedeflerini belirledi.

COMMENTS