İstanbul ve Barselona Havaalanlarını Süsleyen ITM 2020 Reklamları Büyük İlgi Gördü

Bölgenin en büyük tekstil makineleri fuarı olan ITM 2020 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul ve Barselona Havaalanlarını Süsleyen ITM 2020 Reklamları Büyük İlgi Gördü

Bölgenin en büyük tekstil makineleri fuarı olan ITM 2020 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Reklam ve tanıtım faaliyetleri kapsamında hazırlanan ITM 2020 reklamları gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında havaalanları ve metro istasyonlarını süsledi.

Gelecek yıl 2-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM 2020 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, firmaların gerçekleştireceği lansmanlar ile yeni fikirler açısından tekstil makineleri sektörüne yön verecek. Tekstil Teknoloji liderlerini buluşturacak olan ITM 2020’yi dört gözle bekleyen sektör temsilcileri 2-6 Haziran tarihlerini ajandalarına şimdiden not etti.

Bu büyük tekstil şovunun kusursuz geçmesi için çalışan ITM ekibi ise tanıtım ve reklam faaliyetlerini sürdürüyor. Tanıtım çalışmaları kapsamında; 11-28 Haziran tarihleri arasında İstanbul Havaalanı,  Barcelona El Prat Havalimanı çıkış kapısı ve El Prat Havalimanı dijital ekranlarını ITM 2020 reklamları süsledi.

Ayrıca Barcelona’daki metro istasyonlarına da reklamlar asıldı. Hava alanlarına ve şehir billboardlarına asılan ITM 2020 reklamları büyük ilgi gördü. Bu tarihlerde İstanbul Havaalanı, Barselona Havalimanı ve metrolarını kullanan pek çok ITM katılımcısı ve ziyaretçisi reklamları görünce mutlu olduklarını dile getirdi.

Öte yandan Şubat 2019’da Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ne ve Mart 2019’da Kahramanmaraş Havalimanı’na asılan ve fuar tarihine kadar asılı kalacak olan ITM 2020 reklamları da dikkat çekiyor.

ITM ÖZEL

 

COMMENTS