İtalyan Dijital Devrimi Amerika’da

İtalyan Dijital Devrimi Amerika’da

Aleph, LaForte yazıcılar için yeni özelliklerin geliştirilmesinde bir yıllık çalışmanın ardından, ABD`nin en büyük fuarlarından birinde 2 model sunuyor. 

LaForte 200 Paper, süblimasyon mürekkepleri ile340 cm süper geniş format
LaForte 200 Fabric, tekstil pigmentli mürekkeplerle 190 cm geniş format  doğrudan kumaşa baskı.
Tekstil endüstrisinin kalbinde, Como`da geliştirilen endüstriyel geniş formatlı baskı makinelerinin her ikisi de yeni Aleph araştırma merkezinde yapılan en son yenilik ve testlerin faydalarını görüyor. Bu araştırma merkezinin amacı, müşterinin ihtiyaçlarını sürdürülebilir üretim ile karşılayabilecek yeni çözümler sunmak.
Süper Geniş Süblimasyonlu Paper yazıcı, yumuşak tabela endüstrisinde doğrudan kumaşa baskı endüstrisinden geri adım atan pazar trendlerine cevap veriyor. Daha geniş bir yelpazede kumaş kullanımı ve kağıt üzerine baskı için keskin kalite, pazar göstergeleridir.
Tekstil pigment mürekkepleri ile doğrudan kumaşa baskı piyasasının aradığı şey; en kolay çözümü ve ekolojik gelecek için çevresel olarak zararsız olanı sunmasıdır.
SGIA 2018, aynı zamanda LaForte serisinin yeni isimlendirmesini tanıtma fırsatı sundu. Firma, diziliş sınıflandırmasını basitleştirmek için, yeni adlandırma getirdi. LaForte markasının yanında yer alan sayılar, artan başlıklar ve üretkenlik çizgileri anlamına geliyor.

COMMENTS