ITM 2020 Fuarı’na Başvurunun Hızlı ve Kolay Yolu: ITM 2020 Uygulaması

Tekstil teknoloji lideri firmaların son teknolojik yeniliklerine ev sahipliği yapacak olan ITM 2020 Fuarı için çalışmalar ve yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Fuar süresince katılımcı ve ziyaretçilere rehberlik edecek olan ITM 2020 Mobil uygulamasından ITM 2020 başvuruları da yapılabiliyor.

ITM 2020 Fuarı’na Başvurunun Hızlı ve Kolay Yolu: ITM 2020 Uygulaması

IOS ve Android kullanıcılarının, App Store ve Google Play’den indirebilecekleri ITM 2020 uygulamasından başvuru yapabilmek için uygulama içerisinde bulunan başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

Uygulama, tasarım ve işlevselliği açısından birçok kolaylık sağlama- sının yanı sıra; Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince olmak üzere beş dilde kullanım olanağı sağlıyor. Bununla beraber; fuar yerleşim planından katılımcı listelerine, fuar alanına erişimden güncel haber ve duyurulara; fuara katılım için başvuru formundan online davetiye talebine ve navigasyon özelliğine kadar pek çok veriye doğrudan ve hızlı şekilde tek bir tıkla ulaşabilmekte sizin elinizde.

ITM 2020 TEKSTİL TEKNOLOJİ LİDERLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Gelecek yıl 2-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM 2020 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, Tüyap ve Teknik Fuarcılık A.Ş. ortaklığı, ile gerçekleştirilecek. Sektör profesyonelleri, katılımcı firmalar, basın mensupları ve misafirlerin katılımıyla şova dönüşecek olan ITM 2020 Fuarı, beş gün sürecek. Fuar süresince pek çok tekstil makinesi lideri dünya lansmanlarını yapacak. Coğrafi açıdan ülkelerin birbirlerine yakın olduğu İstanbul’da gerçekleşecek olan bu büyük buluşma, sektör temsilcilerinin en yeni teknolojilerini, ilk defa ITM 2020’de tanıtmalarına olanak sağlayacak. Doğu ile Batı tekstil dünyaları arasında bir köprü vazifesi gören ITM fuarı, 2020 yılında da geçen yıllarda olduğu gibi sektörün nabzını tutmayı sürdürecek.

Alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üreticinin, küresel çapta yatırımcının katılımı ve ziyaretiyle adeta bir tekstil teknolojileri şovuna dönüşecek olan ITM 2020’de; pamuktan ipliğe, dokumadan örmeye, dijital baskıdan boya ve terbiyeye kadar sektörün tüm alt kollarında hizmet veren firmalar son teknolojik ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak.

Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda firmanın katılacağı, binlerce kişinin ziyaret edeceği bölgenin en önemli tekstil teknoloji şovu olan ITM fuarları, gerek yurt içi gerekse yurt dışı firmaların milyon Euro’luk satışlar gerçekleştirdiği ve birçok iş bağlantısının yapıldığı bir organizasyon olma özelliğini taşıyor.

COMMENTS