Eski Halılar İçin Yeni Magic Weft Effect Duo

Stäubli, ürün grubu Schönherr halı sistemleri ile bu yılki Hannover'de düzenlenen Domotex'e katıldı. Salon 6'daki karşılama standı, şirketin müşterilerine yakınlığını vurguladı ve ALPHA 500 halı dokuma sistemlerinde dokunmuş en son halı örneklerinin sunulmasına olanak tanıdı.

Eski Halılar İçin Yeni Magic Weft Effect Duo

Schönherr ürün grubunun yeni Satış ve Pazarlama Müdürü Fritz Legler; “Mevcut ve potansiyel müşterilerimiz, makinelerimizde gerçekleştirilebilecek yenilikçi dokuma yapılarını keşfetmeye hevesliydiler. Aynı zamanda, dokuma sistemlerimizin çoğu ekonomik dokuma işlemi için esnekliği ve çok yönlülüğü takdir edildi. Alpha 500 dokumacıları, halı üretiminde gelecekteki trendlere hazır. ”dedi.

Dış mekan halıları ile özel ve yenilikçi örgü teknolojilerine dayanan büyüleyici tasarımlara sahip çok yönlü halılar, ziyaretçilere Stäubli’nin sunduğu geniş olanaklar hakkında genel bilgi verdi. ALPHA Serisini tercih ediyorsanız her şey mümkün; 5.3 m genişliğindeki ALPHA 500 Universal’de ekonomik olarak benzersiz tasarım halıları oluşturmak veya ekonomik olarak üretilen duvardan duvara halılarla, düz, havlı veya bukle havlı şeklinde yeni halı iş alanlarına girmek.

Eski halılar için yeni Magic Weft Effect Duo, öne çıkan ürünlerden biriydi. Bu yeni örgü teknolojisi, halı tasarımcıları için eskitilmiş tarzlı halılarda gerçekçi olarak “kullanılmış görünümlü alanlar” oluşturulmasında daha fazla esneklik sunuyor.

Domotex 2019, Stäubli’nin gücünü mevcut ve potansiyel müşterilere göstermek için harika bir fırsat oldu – fuar süresince karar vericilerle birçok üst düzey görüşmeler yapıldı. İlişkiler yeniden canlandırıldı ve Stäubli’nin Schönherr Halı Dokuma Sisteminin yeni yönetim ekibi pazarda güven oluşturdu. Fritz Legler, “Müşterilerimize bize duydukları güven için çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

COMMENTS