James Heal Instrument ShanghaiTex 2019’da Yeni Koleksiyonunu Sergileyecek

Dünyanın önde gelen kaliteli tekstil test cihazları ve sarf malzemelerinin lider üreticisi James Heal, yenilikçi ve teknoloji harikası ekipman koleksiyonunu ShanghaiTex 2019'da sergileyecek.

James Heal Instrument ShanghaiTex 2019’da Yeni Koleksiyonunu Sergileyecek

Dünyanın önde gelen kaliteli tekstil test cihazları ve sarf malzemelerinin lider üreticisi James Heal, yenilikçi ve teknoloji harikası ekipman koleksiyonunu ShanghaiTex 2019’da sergileyecek.

James Heal’in kapsamlı test ekipmanları serisine yeni eklenen ürünler,  25-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarda sergilenecek. Yeni ekipmanlar James Heal standında Asyalı müşteriler için ilk kez tanıtılacak.

Çin pazarına giriş yapan ekipmanlar arasında Titan, TruBurst ve TruFade ile birlikte performans test yelpazesinden WickView, ProDry ve AquAbrasion bulunuyor.

Bu fuar 1984’ten beri her iki yılda bir düzenleniyor ve James Heal bu döneme kadar birçok kez fuara katılım gösterdi.

James Heal’ın Uluslararası Satış Müdürü Javier Manzano ve Ticaret Direktörü Andrew Hemingway, Çin’deki uzun vadeli ortakları ve Hong Kong’daki Introtech’in desteğiyle stantta olacak.

James Heal, son 145 yıl boyunca, Birleşik Krallık’taki Batı Yorkshire’de bulunan genel merkezi Halifax’tan, geleneksel tekstil ve akıllı kumaşlardan, nonwoven kumaşlara, kauçuk, ahşap ve plastiğe kadar birçok sektörü kapsayan uzmanlık ile birlikte malzeme test cihazlarının tutarlı ve yüksek kalitesiyle ün kazandı.

James Heal’in Genel Müdürü Amanda McLaren, “Çin bizim için çok önemli bir pazar ve büyüme potansiyeli çok büyük. Her yıl Çin’deki etkinliklere katılıyoruz.  ShanghaiTex sadece Çin’deki tekstil uygulama teknolojisi için önemli fuarlardan biri değil, aynı zamanda tekstil ve modadaki yenilikler ve gelecek trendleri için harika bir uluslararası platform. Yeni ekipman yelpazemizi Çin pazarına tanıtacağımız ve en son yeniliklerimizden bazılarını sergileyeceğimiz için çok heyecanlıyız.

Hizmet verdiğimiz sektörün ihtiyaçlarını sürekli yeniliyor ve dinliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aşabilecek, rekabet avantajı sağlayacak nitelikte araçlar üretmeye kararlıyız. Katılımcıların fuara gösterecekleri ilgiyi görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

COMMENTS