Kornit Digital, Matset Ortaklığı İle Türkiye Pazarıyla Buluşuyor

Dijital tekstil baskı teknolojisinde dünya çapında pazar lideri firmalardan biri olan Kornit Digital, pazardaki varlığını genişletmeye devam ederken Türkiye’de faaliyet gösteren Matset ile ortaklığını açıkladı.

Kornit Digital, Matset Ortaklığı İle Türkiye Pazarıyla Buluşuyor

Matset, 45 yılı aşkın tecrübesiyle, baskı endüstrisinde yeniliğin öncüsü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahip. Kornit ve Matset yöneticileri ilk toplantılarında, ortaklıklarının Kornit markasının ve çözümlerinin Türkiye pazarındaki gelişimini nasıl etkili bir şekilde hızlandıracağı konusunda fikir birliğine vardı. Anlaşma ile Matset firması, özellikle tişört, spor giyim, kot, moda, plaj kıyafeti, ev tekstili için hem doğrudan giysiye hem de doğrudan kumaşa ürün hatları dâhil olmak üzere tüm Kornit tekstil çözümlerine satış ve satış sonrası destek sağlayacak.

Matset Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu, işbirliğinin Matset’in lider dijital vizyonunu, Kornit’in ürünlerinin pazar bilinci ve kalitesiyle birleştirdiğini dile getiriyor. Pabuççuoğlu konuyla ilgili; “Kornit’in üretim sistemleri ile ürün portföyümüze önemli bir ekleme yaptık. Hızla bir yol haritası oluşturabildik ve yakın gelecekte pazar payının çok hızlı artacağına eminiz. Kornit’in güvenilir ve yaratıcı çözümleri, bizim de sektörde iyi bilinen dağıtım ağımız sayesinde, müşterilerimize güçlü bir satış ve teknik destek hizmeti sağlayacağız.

“Amacımız kurulu sistem sayısını arttırmak”

İçinde yaşadığımız değişen dünyada sektörler dönüşüyor. Baskı operasyonlarına farklı iş kolları ekleniyor. Matset olarak sadece tekstil sektörü için değil tüm baskı zinciri için en iyi teknoloji seçeneklerini sunuyoruz. Müşteriler, işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak farklı çözümler arıyor. Kornit, bugün piyasada bulunan en büyük dijital tekstil portföyünü olağanüstü kalite ve en geniş renk gamı ile birlikte sunuyor. Biz de tam olarak bunu yapıyoruz ve deneyimlerimizi Kornit Digital’in Türkiye’deki pazar payını büyütmek için kullanabileceğimize inanıyoruz.

Amacımız kurulu sistem sayısını arttırmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak. Pazar bilgimiz, deneyimli hizmet ekibimiz ve tedarik zinciri yeteneklerimizle bunu başarmayı hedefliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Kornit Digital Pazarlama Kurulu Başkanı Omer Kulka ise şunları söylüyor: “Büyüyen ağımızın başka bir ortağıyla tanışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Matset, bilgili bir ekip ve hızlı yanıt veren bir hizmet tarafından desteklenen yüksek kaliteli çözümleri dağıtma konusunda itibar geliştiren uzman dijital üretim operasyonları ağımıza katılıyor. Üreticilerin işlerini daha çevik, pazara daha duyarlı, daha sürdürülebilir ve nihayetinde daha müreffeh hale getirmelerini sağlamak için erişimimizi büyütmeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.”

COMMENTS