Moda Gaziantep Fuarı, 20 Bini Aşkın Ziyaretçinin Katılımıyla Sona Erdi

19 – 22 Aralık 2022 tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Gaziantep Penye Tekstil Hazır Giyim, Aksesuarları, Kumaş ve Yan Sanayileri Fuarı- Moda Gaziantep, daha kaliteli ve az maliyetli üretim yaptırmak isteyen ziyaretçileri bir araya getirdi.

Moda Gaziantep Fuarı, 20 Bini Aşkın Ziyaretçinin Katılımıyla Sona Erdi

Yüzde 100 doluluk oranı ile açılan fuara yurt içi ve dışından toplam 20 bini aşkın ziyaretçi ve 170’e yakın üretici katıldı. Tüyap tarafından ilk kez Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen Moda Gaziantep Fuarı, 19 Aralık’ta kapılarını açtı. Fuarda; bebe- çocuk hazır giyim, kadın hazır giyim, erkek hazır giyim, konfeksiyon yan sanayi ve aksesuarları ile kumaş ve tekstil makineleri sergilendi.

Penye Konfeksiyon ve İmalat Hazır Giyim Derneği iş birliğinde organize edilen fuar; Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri ile Moda ve Hazır Giyim Federasyonu tarafından desteklendi. Fuara, Rusya başta olmak üzere Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerinden 20 binin üzerinde ziyaretçi katıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tüyap Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü; “İlk kez düzenlediğimiz Moda Gaziantep Fuarı’nı portföyümüze almaktan dolayı çok mutluyuz. Fuarımız Gaziantep ve yöresindeki birçok önemli üreticiyi bir araya getirdi. İhracatta 5. sırada yer alan Gaziantep, fuarımız sayesinde gelen iş insanlarıyla beraber yeni iş bağlantılarına imza atıldı. Bu bağlamda iş birliği yaptığımız paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Moda Gaziantep Fuarı’nda Yerimizi Aldık

Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen Moda Gaziantep Fuarı’nda, yayınlarımız ve fuarlarımızla yerimizi aldık. Fuarlarımızla ilgili broşür ve dergilerimizin bulunduğu standımız, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Birçok ülkeden katılımcı ve ziyaretçinin yer aldığı fuarda, standımızı ziyaret eden misafirlerimizi yayınlarımız ve fuarlarımız hakkında bilgilendirdik.

COMMENTS