My Wires: Garnitürleri Yönetmenin En Akıllı Yolu

Trützschler'de dijital dönüşüm sadece bir terim değil. Akıllı makinelerden dijital tesis izleme ve servis çözümlerine kadar, Trützschler prosesleri daha kolay ve daha verimli hale getiren bir dizi çözüm geliştirdi.

My Wires: Garnitürleri Yönetmenin En Akıllı Yolu

Trützschler’de dijital dönüşüm sadece bir terim değil. Akıllı makinelerden dijital tesis izleme ve servis çözümlerine kadar, Trützschler prosesleri daha kolay ve daha verimli hale getiren bir dizi çözüm geliştirdi. Buna en iyi örnek ise; garnitür yönetimi ile ilgili tüm görevleri dijital olarak yönetmeyi kolaylaştıran My Wires uygulamasıdır.

Barselona’daki ITMA 2019 fuarında tanıtıldıktan sonraki ilk haftalarda, 22 ülkeden 400’den fazla kullanıcı uygulamayı aktif olarak kullanmaya başladı.

Gün saymayı bırakın ve dakikalar içinde dijitalleştirme sağlayın

Tarak garnitürlerindeki aşınmayı izlemek söz konusu olduğunda, birçok üretici hâlâ kalem ve kağıda güveniyor. Çalışanlar, tarak makinesinin hizmetler arasında kaç gün çalıştığını her gün manuel olarak not ediyor. Bu izleme yöntemi kesin değil, çok fazla çalışma anlamına geliyor ve hiç kimse gerçek zamanlı olarak buna erişemiyor. Garnitür yönetimi nasıl basitleştirilir? Bu My Wires uygulaması ile oldukça kolay!

My Wires nasıl çalışıyor?

Uygulama, aşınmayı otomatik olarak ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre izliyor. Üreticiden bağımsız olarak tüm taraklar ve garnitürler için bu işlemi yapıyor. Yeni garnitürlerin taranması ile otomatik bir izleme başlıyor. Kullanıcılar, bir garnitürün değiştirilmesi gerektiği gibi, yaklaşan önemli olayları hatırlatmak için anlık bildirimlerini seçebiliyorlar. Şimdi gelecek ay için bakım planlamak ve sipariş listeleri oluşturmak mümkün.

Üstün kalite için bir başlangıç noktasına mı ihtiyacınız var?

Trützschler yıllar boyunca taraklar ve garnitürler arasındaki etkileşim bilgi birikimini geliştirdi. My Wires, zaten dâhil olan premium ortak Trützschler Card Clothing’in bakım önerilerine sahip. Müşterilerin en iyi kişisel sonuçlarına ulaşmaları durumunda, önerilerini özel ihtiyaçlarına göre ayarlayabiliyorlar. Anlık Bildirimler, hizmetler hakkında müşterileri bilgilendiriyor.

Trützschler hesabınızın avantajları

Başlangıçta, My Identity kullanıcıları web mağazasına erişebiliyor ve hizmete alındıkları sırada makinelerinin yedek parça listesine erişebiliyorlar. Uygulama ile aynı giriş bilgilerini kullanabilirler ve başka bir şifre hatırlamak zorunda kalmazlar. Daha da iyisi, tüm projeleri, tarakları ve garnitürleri My Wires uygulamasının Kolay Kurulum’u ile kullanılabilir, böylece tüm garnitür yönetimi süreçleri birkaç dakika içinde dijital hale getirilir.

Kolay sipariş

Müşterinin önümüzdeki ayın veya yılın yaklaşan siparişlerini planlaması gerekiyorsa, My Wires uygulaması ona, doğru ürün numaralarını listeleyen dışa aktarılabilir bir program sağlar. Bu yalnızca My Wires Premium Partners iş ortakları (Trützschler Card Clothing) ile alınabilir. Bu, daha iyi bir genel bakış ve daha hızlı bir dâhili satın alma süreci sağlar.

Bulut tabanlı çözüm

Dijital teklifler bulut tabanlıdır ve son derece güvenlidir. Trützschler sadece en yüksek güvenlik standartlarına güveniyor.

COMMENTS