Shieldex ve Saf Gümüş’ün Gücü

Gümüşün antibakteriyel etkisi sayesinde Shieldex kumaşlar; yara pansuman ürünleri, veterinerlik gibi tıbbi uygulamalarda kullanılan ürünler, cilt koşulları, protezler ve sensör teknolojisi için özellikle çok uygundur.

Shieldex ve Saf Gümüş’ün Gücü

Saf gümüş; antibakteriyel, mantar öldürücü ve koku önleyici özelliklere sahiptir. Ek olarak, cilde karşı naziktir, sıcaklık düzenleyicidir, iletkendir, antistatiktir ve koruyucu amaçlar için mükemmeldir. Shieldex ürünlerinde sadece Nylon 6 ve 6,6 ile kombin olan saflığı en az yüzde 99,9 olan saf gümüş kullanıyor. Shieldex tekstil ürünleri yırtılmaz ve elastiktir. Bunun yanı sıra Gümüş ile metalize olan bu ürünler ‘’Standart 100 by OEKO-TEX’’ sertifikasına sahiptir ve cilt üzerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Shieldex’in gümüş kaplı iplikleri spor giyim, çorap, nevresim, havlu ve benzeri birçok farklı ürünlerin içeriğinde kullanılabiliyor. Gümüşün antibakteriyel etkisi sayesinde Shieldex kumaşlar; yara pansuman ürünleri, veterinerlik gibi tıbbi uygulamalarda kullanılan ürünler, cilt koşulları, protezler ve sensör teknolojisi için özellikle çok uygundur.

Shieldex, en yüksek kaliteyi, dünya çapında benzersiz bir üretim sürecini ve uzun süredir devam eden bir gelenek duygusunu temsil ediyor. Her bir filamentin tamamen metalize edildiği dünya çapında benzersiz 3D metalizasyon işlemi, Shieldex ürünlerini farklı kılıyor ve çeşitli metallerin özelliklerinin tekstil formunda ideal kullanımını sağlıyor.

Shieldex ürünleri, saf üretim kitlesini hedefleyen geleneksel üretim süreçlerine kıyasla çeşitli metallerle daha yavaş, sürdürülebiliyor, homojen ve derinlemesine rafine ediliyor. Bu tür bir üretim, tekstilin ve dolayısıyla nihai ürünün önemli ölçüde daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

 

COMMENTS