SPGPrints ITMA Barcelona 2019 İçin Hazır

SPGPrints, ITMA 2019 fuarında moda ve ev tekstili sektörlerine yönelik hem geleneksel hem de dijital tekstil baskısındaki en güncel yenilikleri sergileyecek.

SPGPrints ITMA Barcelona 2019 İçin Hazır

Geleneksel veya dijital bir tekstil baskısı sistemi arayışında olan SPGPrints, tüm temel ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek bir baskı partneridir. ITMA Barselona 2019 fuarının en büyük stantlarından birinde en yeni geleneksel ve dijital baskı çözümlerini görebileceksiniz. Üstelik stanttaki yenilikçi rotasyon baskı ve dijital boya deneyim merkezlerimizi ziyaret etme ve her iki SPGPrints ürünlerinin özelliklerini kendi gözlerinizle görme imkanı bulacaksınız.

Yenilikçi rotasyon baskısının temelleri hangi teknolojilere dayalı? Bu sistemler nasıl geliştiriliyor ve niçin fonksiyonları doğrultusunda tasarlanıyor? Rotasyon baskı deneyim merkezinde hem bu sorulara yanıt bulacak hem de rotasyon baskı sistemlerinin niçin kendi kategorisinde eşsiz olduğunu tam anlamıyla görebilecek, işitebilecek ve deneyimleyebileceksiniz.

Dijital boya deneyim merkezinde üstün kaliteli dijital mürekkeplerin üretiminin perde arkasını göreceksiniz. Bu sistemler rakipsiz bir görüntü kalitesine ulaşmayı nasıl başarıyor? ITMA 2019 fuarındaki standımızda bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

SPGPrints, bir baskı partneri olarak nasıl her ihtiyaca karşılık verebildiğini göstermek için hem daimi müşterilerini hem de sistemlerle ilgilenen yeni müşterileri geleneksel İspanyol kokteyli eşliğinde ITMA Barselona fuarındaki 1500 m2’lik standına davet ediyor.

COMMENTS