SPGPrints Birçok Yeni Makinesinin Lansmanını ITM 2022’de Yapacak

Dijital ve serigrafi baskı çözümleri uzmanı SPGPrints (Eski ismi ile Stork), ITM 2022 Fuarı’nda birçok yeni makinesinin lansmanını yapacak. Bunlardan en önemlileri; mevcut dijital baskı makinelerine ilave olarak yeni pigment ve kağıt süblimasyon baskıları için çok geçişli (scanning) dijital baskı makineleri olacak.

SPGPrints Birçok Yeni Makinesinin Lansmanını ITM 2022’de Yapacak

SPGPrints’in pigment baskı makinesi; aynı zamanda reaktif, direkt süblimasyon ve asit boyalarla baskı yapabilecek teknolojiye sahip. Bu makine; iki ayrı üretim kapasitesi seçeneği ile ITM 2022’de sunulacak. SPGPrints’in makineleri şu anda dünyada teknolojik olarak kendini kanıtlamış baskı kafaları ile üretildi.

Bunun yanı sıra SPGPrints, en son teknolojiye sahip mevcut çok geçişli (scanning) ve tek geçişli (single pass) dijital baskı makinelerinde yapılan geliştirmeleri, baskı örnekleri ile birlikte sektör temsilcilerine sunacak.

Firmanın piyasaya yeni sunacağı dijital baskı makinelerin yanı sıra; ana dijital baskı kafaları için yeni reaktif, asit direkt süblimasyon ile pigment dijital baskı boyalarının da tanıtımı yapılacak.

En son teknolojiye sahip rotasyon baskı makineleri, rotasyon baskı şablon hazırlık sistemleri, lazer şablon gravür makineleri ile rotasyon baskı şablonları, sektör yetkililerine sunulacak yenilikler arasında yer alacak.

COMMENTS