Stoll, ‘knitelligence®’ yazılım Çözümleri ile ITMA’da

Stoll, ‘knitelligence®’ yazılım Çözümleri ile ITMA’da

Dünyanın önde gelen düz örme makinesi üreticisi Stoll, 20-26 Haziran tarihlerinde Barselona’da düzenlenecek olan ITMA 2019’a katılacak. Stoll’un çok yönlülüğünü sergilemek için firma çeşitli konulara odaklanacak.

Sunulacak ürünlerden biri de yeni knitelligence yazılım çözümleri olacak. ‘knitelligence®’ teknolojisi tüm Stoll yazılım çözümlerini, düz örme üretiminin bütün değer zincirini kapsayacak şekilde tek bir platformda birleştiren modüler bir sistem. knitelligence®; tasarımdan üretime kadar, mevcut müşteri süreçlerine kolayca entegre edilebiliyor.

Teknik tekstiller, moda & teknoloji, örme & giyim sektörlerine ek olarak, Stoll-knitrobotic konusu, Stoll’un yazılım çözümü platformunu knitelligence’in temel bileşenleri ile birlikte sunulacak.

Örme, teknoloji ve Stoll’un makineleri, hizmetleri ve yazılım çözümleri ile ilgili çeşitli konularda kısa konuşmaların da firmanın fuar standındaki küçük bir atriyumda yapılması bekleniyor.

50’den Fazla Ülkeye İhracat Yapıyor

Merkezi Almanya Reutlingen’de bulunan Stoll, düz örme makinelerinin lider üreticisidir. 1873 yılında kurulan şirketin dünya genelinde 1.000 çalışanı var. STOLL, dünyanın dört bir yanındaki 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor, ve bağlı şirketler, satış ve pazarlama merkezleri ve çok sayıda mümessillik  aracılığıyla entegre hizmetler sunuyor. Marka portföyünde moda ve teknik tekstiller üretmek için kullanılan düz örme makineleri ve desen yazılımları bulunuyor.

Stoll ürün portföyü, moda kumaşların yanı sıra teknik uygulamalar için kullanılan 3D örgü makinelerini ve kalıplama yazılımını içeriyor. Yenilikçi teknik gelişmeler ve modern bir üretim ortamıyla Stoll, geniş bir örme trendi yelpazesi sunuyor.

COMMENTS