Trützschler Sürdürülebilir Nonwovenları Tartışacak

Trützschler Nonwovens, 14-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Techtextil Fuarı’nda salon 3.0’ da B03 numaralı stantta “yeşil” nonwoven üretim hatlarını sunacak.

Trützschler Sürdürülebilir Nonwovenları Tartışacak

On yıllardan beri makine tedarikçileri, yeni konsept ve yenilikçi süreçlerle gelişmiş ürün kalitesi, daha iyi hat verimliliği ve daha yüksek verimlilik konusundaki gereklilikleri karşıladı. Şimdi ise yükselen yeni bir ölçüt görüyoruz. Komple üretim hattının tedarikçisi olarak Trützschler Nonwovens, bir yandan makine, servis ve teknik uzmanlık, bir yandan da ürün fikirlerinin uygulanmasından yeni işletmelerin kurulmasına kadar her şeyi sunuyor.

Salon 3.0’daki B03 standında odak noktası çevre dostu malzemelerin işlenmesi için çözümler olacak. Pamuk lifler – hem ham pamuk hem de tarama döküntüleri- en kaliteli ıslak mendiller için mükemmel bir hammaddedir. Trützschler’in rastlantısal (random) ve havalı tarakları, özellikle değişken lif uzunlukları ve yüksek kısa lif içeriği ile başa çıkmak için yapılandırıldı. NCR ve NCA tarakları, dünya çapında yüksek kaliteli pazarlarda aranan yumuşak pamuklu mendil türleri için güvenilir ve verimli tülbentler oluşturuyor.

Başka bir odak noktası tamamen biyobozunur, ıslak serim ve spunlaced (WLS) mendillerdir. Voith ve Trützschler, suda çözülebilen mendillerin ötesine bir adım atıyor ve polyester / viskon karışımlarından elde edilen geleneksel mendillerle rekabet edebilmek için yeterli güce sahip hamuru ve lyocell bazlı malzemeleri sergiliyor. Her iki şirketin de kanıtladığı makineler – Voith’in HydroFormer ve Trützschler’in AquaJet’i gibi – geleceğe uygun son ürünler için çok yönlü ıslak sorme ve spunlace hatlarını bir arada topluyor.

 

COMMENTS