BÜYÜK FİKİR: ITM 2020 Videosu Yayında!

Her iki yılda bir tekstil makine ve teknolojilerinin lider markalarını İstanbul’da buluşturan Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı ITM 2020’nin yeni videosu web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmaya başladı. İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan ‘BÜYÜK FİKİR: ITM 2020’ videosu kısa bir süre içinde büyük beğeni topladı.

BÜYÜK FİKİR: ITM 2020 Videosu Yayında!

ITM 2020 videosunu izlemek için tıklayın: ITM 2020

Tarihler 2-6 Haziran 2020’ yi gösterdiğinde İstanbul, ‘ITM 2020 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Yerli ve yabancı pek çok tekstil makine üreticisinin yeni ürünlerini ziyaretçilerle ilk kez buluşturacağı ve sektör liderlerinin dünya lansmanlarını gerçekleştireceği bu büyük organizasyon için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. ITM 2020’nin satış ve pazarlama süreci devam ederken tanıtım ve reklam çalışmalarına da hız verildi. Bu yoğun ve özenli çabanın ilk meyvesi olan ‘BÜYÜK FİKİR: ITM 2020’ videosu Youtube, LinkedIn, Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya başladı. Kısa süre içinde yüzlerce kez görüntülenen ve paylaşılan video, izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

ITM 2020: Tekstilin Teknolojiyle Bütünleştiği Ve Büyük Fikirlere Dönüştüğü Bir Sahne

‘Büyük Fikir’ sloganı; ‘Yepyeni, sıra dışı ve özgün fikirlerin buluşma noktası: ITM’ ana temasıyla yayınlanan videoda ITM fuarlarının global başarısına vurgu yapıldı.

Nitekim Doğu ile Batı tekstil dünyaları arasında bir köprü vazifesi gören ITM 2020, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi önümüzdeki yılda yine sektörün nabzını tutmaya devam edecek. Alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üreticinin ve küresel çapta yatırımcının buluşama noktası olacak ITM 2020, ticari heyetlerin katılımı ve ziyaretiyle adeta bir tekstil teknolojileri şölenine dönüşecek.

Dünya Lansmanlarının Adresi

Tekstilin teknolojiyle bütünleştiği ve büyük fikirlere dönüştüğü bir sahne olan ITM 2020 Fuarı’na katılan firma sahipleri, yöneticiler, çalışanlar, sektör temsilcileri ve ziyaretçiler; en son teknolojik yenilikleri ilk kez görme fırsatı yakalayacak, dünya lansmanlarına şahit olacak, ilklere dokunacak ve yeniliklerle tanışacak. Tekstil teknolojilerine dair kafalarında yepyeni ufuklar açılacak olan sektör temsilcileri, inovasyonların temelini oluşturacak sıra dışı ve özgün fikirlerle ülkelerine geri dönecek.

Firmalar Ürünlerini 7 Kıtadan 10 Binlerce Ziyaretçiye Tanıtacak

En son teknolojik yeniliklerini ve ürünlerini 5 gün boyunca İstanbul’da dünyanın 7 kıtasından gelecek yüzlerce ülkeye ve on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı yakalayacak olan firmalar, milyon Euro’luk satışlara ve yeni işbirliklerine imza atacak.

Katılımcılardan Ortak Görüş:  ITM Bir Dünya Markası

Oerlikon, Picanol, Monforts, Savio, Effe, Uster, Stoll, Karl Mayer, SPGPrints, Loepfe, Beneks, Itema, Elteksmak, SSM ve Mayer&Cie gibi katılımcı firma yetkililerin görüşlerine yer verilen videoda, ITM fuarlarının uluslararası başarısının altı çizildi. ITM’in bir dünya markası olduğunu söyleyen firma yetkilileri, fuara katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

‘BÜYÜK FİKİR: ITM 2020’ videosu “Bu büyük fikre ortak olmak ister misiniz?  2-6 Haziran’da İstanbul’da buluşalım.” çağrısıyla bitti.

Sizde katılımcı ve ziyaretçi sayısını her seferinde arttıran ITM’in bir parçası olmak ve geleceğe şimdiden ulaşmak istiyorsanız geç kalmadan ITM 2020’de yerinizi ayırtın!

COMMENTS