Crealet’ten Daha Güçlü Motorlar İçin: Yeni LCM Kontrolü

Dar ve geniş dokuma makinelerinde elektronik çözgü beslemesine yönelik yenilikçi teknolojiler sunan Crealet, LCM çözgü salma kontrolünü piyasaya sürdü. LCM kontrolü ile daha fazla kalite ve daha fazla kârlılık için çok daha yüksek bir proses güvenilirliği elde edebilirsiniz.

Crealet’ten Daha Güçlü Motorlar İçin: Yeni LCM Kontrolü

Çözgü ipliği gerginliği, BLDC ve LCM çözgü salma kontrolleriyle tekrar tekrar kontrol edilebiliyor. Bu şekilde sabit bir ürün kalitesi elde ediliyor. Birçok yüksek kaliteli şerit için kesin bir tekrar uzunluğu çok önemlidir ve çözgü ipliği gerginliği bunda önemli bir rol oynuyor.

Dijital çağ için kontroller

Çözgü ipliği gerginliğini kaydetmek için yük hücreleriyle kombinasyon halinde çözgü salma kontrolleri, elastik ve elastik olmayan şeritlerin dokunması için optimal bir çözgü ipliği beslemesi sunuyor. Her iki kontrol de çözgü besleyicileri dijital çağa ayak uyduruyor.

Daha güçlü motorlar için: LCM kontrolü

LCM kontrolü, piyasada bulunan ve hali hazırda adından başarıyla söz ettiren BLDC kontrolünün daha ileri bir versiyonudur. Bu kontrol ile, yüksek çözgü ipliği gerginliklerini düzgün bir şekilde düzenleyebilmek veya çözgü levendi değişene kadar çalışma süresini arttırmak adına büyük çözgü leventleri kullanmak için daha güçlü motorlar kullanılabiliyor.

Kullanıcı dostu renkli ekran ile kolay kullanım

Renkli ekrandaki kullanıcı dostu menü navigasyonu, cihazın kolay kullanımını sağlıyor. Parametre ayarlarına ve hata mesajlarına ek olarak, çözgü gerginliği bir ayar noktası ve gerçek değer veya bir şema olarak da görüntülenebiliyor. Kapsamlı yazılım, kontrolün çok sayıda müşteri gereksinimine uyarlanabilmesini sağlıyor.

LCM kontrolünün avantajları

Üretim verilerinin tekrar üretilebilirliği

Üretim ve proses verilerinin izlenebilirliği

Çözgü ipliği gerginliğinin görselleştirilmesi

Doku verilerinin depolanması

Kullanımı kolay

Ağ uyumlu

İzleme ve optimizasyon için uzaktan erişim

 

COMMENTS