Jakob Müller : Dar Dokumada Sınıfının En İyisi

Giyimden sanayiye ve iç giyimden otomotive kadar pek çok uygulamayı kapsayan kayışlar, bantlar, bağcıklar, kordonlar, şeritler, etiketler ve çok daha fazlasının, akıllı, güvenli ve yaratıcı işlevlerinin arkasında genellikle Jakob Müller tarafından yapılmış bir makine var.

Jakob Müller : Dar Dokumada Sınıfının En İyisi

Jakob Müller AG’nin (Müller) temel yetkinliği, şeritler ve dar kumaşlar için sistemler ve çözümlerde yatıyor: Müller, en iyi teknolojileri araştırıyor, geliştiriyor, planlıyor ve üretiyor. Firma, ürün yelpazesi ile iplik çözgüden bitmiş ürüne, kroşe örmeden dokuma etiketlere ve bireysel makinelerden komple sistem çözümlerine kadar şerit ve dar kumaş endüstrisinin her ihtiyacını karşılıyor.

Yumuşaklık ve hızda dünya rekorları

Müller, yüksek derecede yenilikçi kapasite ve en son teknolojileri kullanarak ürünlerini mevcut veya gelecekteki müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyor. Buna en iyi örnek, şimdiye kadarki en yumuşak etiket kenarı olan Velvedge® için tasarlanmış MÜGRIP® MBJ8 MDW® teknolojisidir. MDW® teknolojisi, geleneksel dokumayı yeni ve oldukça esnek bir atkı atma cihazıyla birleştiriyor ve Velvedge®, en pürüzsüz kenarlar için dünya çapında en iyi kesme kalitesini garanti ediyor.

Çok yönlü dokuma teknoloji olan MDW®; sürdürülebilir malzemeleri işlemek için idealdir. Ayrıca topluluk maskeleri gibi işlevsel ve akıllı tekstillerin üretimi, tekstil otobüs sistemleri, ışıklı tekstiller, ısıtma / soğutma tekstilleri, pil sistemleri için iletken tekstiller gibi akıllı tekstiller ve dekoratif şeritler ve hediye bantlarından kulüp / fan atkılarına kadar modaya uygun tekstiller için mükemmeldir. MDW® mevcut MBJ8 etiket üretim sistemlerine uyarlanabiliyor.

Müller’in NG3 bant dokuma serisi, dünyanın en hızlı dar kumaş dokuma tezgâhıdır. Bu seri, teknik ve teknolojik gelişmeler bakımından yeni bir çığır açtı. Çerçeve tahriki, çerçeve çekiş tekniğinin yanı sıra, çerçeve ve gücüler ile azami 2750 dk. devirde çalışmak için tasarlandı. Mükemmel makine verimliliği, çok yüksek standartta kenarlar, sezgisel bir işletim ve kontrol sistemi, olağanüstü makine ve operatör güvenliği ve minimum bakım gereksinimi ile son derece güvenilir ve tekrarlanabilir dar kumaş kalitesiyle birlikte sunuluyor.

Müller’in yenilikleri ve zenginlik yaratımı, dar dokumacıların işini rekabet avantajı elde etmeye ve pazardaki konumlarını sağlamaya yönlendiriyor.

82 Pazarda Faaliyet Gösteriyor

Müller, kendi makinelerinin performansını belirleyen bileşenler ve modüller üretiyor. 132 yıllık deneyim, Müller’in yüksek kalitede üretilen yenilikçi ürünlerini üzerine inşa ettiği sağlam temeldir.

İsviçreli firma, kalifiye personelin eğitimine kalıcı bir katkıda bulunuyor. Ayrıca tüm faaliyetlerinde çevre dostu süreçlerin kullanılması ve hammaddelerin ekonomik kullanımı ile karakterize edilmesi için güçlü bir çaba gösteriyor. Dünya çapında 12 üretim tesisi olan Müller, 82 pazarda faaliyette bulunuyor.

COMMENTS