Epson, ITMA 2019’da Total Solution’ı Sunacak

Dijital tekstil baskı teknolojisinde öncü olan Japon firması Epson yan kuruluşları For.Tex ve F.lli Robustelli ile birlikte en son dijital tekstil baskı yeniliklerini ve trendlerini 18.si düzenlenecek olan ITMA 2019 fuarında (Salon 3 - Stand C210'da) sergileyecek.

Epson, ITMA 2019’da Total Solution’ı Sunacak

Dijital tekstil baskı teknolojisinde öncü olan Japon firması Epson yan kuruluşları For.Tex ve F.lli Robustelli ile birlikte en son dijital tekstil baskı yeniliklerini ve trendlerini 18.si düzenlenecek olan ITMA 2019 fuarında (Salon 3 – Stand C210’da) sergileyecek.

For.Tex, kumaşların ön / nihai işlemlerine yönelik boyalar, koyulaştırıcılar ve ürünler sunuyor. F.lli Robustelli ise, tekstil matbaalarının mühendisliği ve üretiminde lider firmalardan biri. ITMA 2019, Epson’a tekstil baskı dünyası için anahtar teslimi, entegre bir sistem olan benzersiz Total Solution’ı gösterme fırsatı sunacak. Total Solution, operatörlerin dijital tekstil pazar fırsatlarını yakalamalarına yardımcı oluyor.

Her şey dâhil tekstil dijital baskı sistemi, en son teknolojiye sahip tekstil baskı teknolojisi olan Precision Core baskı kafalarına sahip. Genesta mürekkepleri, Epson teknolojisini ve kumaş işleme uzmanlığını kullanarak maksimum sonuçlarını sunmak için geliştirildi. Bu sistem, Monna Lisa serisinde azami ifadesini, başarılı endüstriyel yazıcı yelpazesini ve yüksek kaliteli tekstil baskı sektörünün referansını kapsıyor. Stantta, doğrudan kumaşa baskı ve süblimasyon baskı için en son geliştirilen Epson teknolojilerini deneyimleyeceksiniz. “ITMA 2019’daki varlığımız Epson’un sürekli yüksek kaliteli mürekkep ve yazıcı geliştirme konusundaki taahhüdünü doğruladı.” diyen EMEA ve Amerika Bölgeleri DTS Satış ve Pazarlama Direktörü Paolo Crespi. “Amacımız, yüksek kaliteli tekstil baskı sektöründe vazgeçilmez bir teknolojik ortak olmak. Bu, ortaklarımız F.lli Robustelli ve For.Tex ile birlikte Monna Lisa’yı başlatarak geliştirdiğimiz Doğrudan Kumaşa Baskı pazarını da içeriyor. Epson’un her pazar segmentinde tanındığı süblimasyon çözümleri, matbaa sektörü için verdiğimiz teklifin bir parçası.”

ODAK NOKTASI: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik konusu, tekstil endüstrisindeki pazar tüketicileri ve operatörleri ile ITMA’nın “Endüstri sürdürülebilirliği için yenilikçilik” ana temasıyla odak noktalardan biri. Mürekkep püskürtmeli baskı, geleneksel baskıya sürdürülebilir bir alternatif. Avantajları sadece finansal ve organizasyonel değil aynı zamanda ekolojiktir. Bugünün moda endüstrisi, sürdürülebilirlik sorunlarına karşı giderek daha hassas ve dijital tekstil baskısında güçlü bir müttefik buluyor, böylece artan miktarda kumaş bu teknoloji kullanılarak basılıyor.

 

COMMENTS