Erhardt + Leimer ve Nireco’dan İş Birliği Anlaşması

Erhardt + Leimer ve Nireco’dan İş Birliği Anlaşması

İki teknoloji uzmanı güçlerini; “İki Lider – Müşteri Odaklılık – Birleşik Güç” sloganı altında birleştiriyor.

İş birliği sayesinde iki ortak en büyük güçlerini birleştirmiş oldu. Nireco firması bu ortaklık ile Japon pazarındaki benzersiz konumunu, itibarını ve yıllar içinde gelişen müşteri ilişkilerini getirirken, Erhardt + Leimer sensör ve kontrol teknolojisi alanlarında en yüksek teknolojik standartlarını sağlıyor.

Erhardt + Leimer, tekstil, baskı ve film endüstrileri, kağıt, lastik imalatı, oluklu mukavva, pil üretimi dâhil olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor.

Daha yüksek müşteri memnuniyeti için güçbirliği

Yeni ortaklık, baskı, kağıt, film, hijyen ve enerji endüstrilerinin yanı sıra pil, elektronik ve kağıt üretimi gibi belirli endüstrilerle sınırlı olacak. Gelecekte, bu seçilmiş endüstrilere Nireco Corporation’ın satış kanalları aracılığıyla ürün yönlendirme ve gerilimi, ağ kontrolü için yüksek teknolojili Erhardt + Leimer ürünleri katılacak.

Şirketlerin ortak hedefi ise, temel yetkinliklerini birleştirerek, Asya bölgesinde, özellikle Japonya’da, geçmişte olduğundan daha büyük ölçüde müşteri gereksinimlerini karşılamak.

Benzersiz büyüme potansiyeli

Nireco ile stratejik iş birliği, muazzam bir büyüme potansiyeli yaratıyor ve E + L’ye gelecekte Asya pazarında olağanüstü bir pozisyon alma şansı sunuyor.

Erhardt + Leimer için ortaklık, Japon pazarına yeni giriş anlamına gelmiyor. Şirketin ticari ilişkileri, Erhardt + Leimer’ın ürünlerini ortağı aracılığıyla ilk kez satmaya başladığı 1980’lere dayanıyor. Daha sonra, 2000 yılında E + L, Yokohama’daki Merkez Ofisi ile kendi yan kuruluşunu kurdu.

Erhardt + Leimer Şirketler Grubu CEO’su Dr. Michael Proeller, bu iş birliği için şunları söylüyor: “Bu yeni iş birliği, her iki şirket için de muazzam olanaklar sunuyor. Japonya’yı ve endüstriyel ürünler için yüksek kalite gereksinimlerini bilenler, Nireco ve E + L’nin güçlerini birleştirmenin rekabette stratejik bir avantaj sağlayacağını anlıyorlar.

Japonya, dünyanın en büyük ve en yenilikçi ulusal ekonomilerinden biridir. Japon pazarında güçlü bir konuma ulaşmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti, küreselleşmiş bir şirketin kurumsal stratejisinin ayrılmaz bir parçası olmalıdır.”

COMMENTS