Konfeksiyon Sektörünü Buluşturacak Olan IGM 2022 Fuarı’na Sektörden Yoğun İlgi

Hazır giyim ve konfeksiyon üretiminde kullanılan tüm teknolojileri bir araya getirecek olan IGM 2022- 27. İstanbul Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı’nın satışları devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiye ve alım heyetine ev sahipliği yapacak IGM 2022’de son teknolojilerini sergilemek isteyen firmalar, yoğun başvuruda bulunuyor.

Konfeksiyon Sektörünü Buluşturacak Olan IGM 2022 Fuarı’na Sektörden Yoğun İlgi

Avrupa’nın en büyük konfeksiyon makineleri fuarlarından biri olan IGM 2022, 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Konfeksiyon makineleri sektörü, hazır giyim üreticileri ve yatırımcılarını bir araya getirecek IGM 2022 Fuarı, sektörün en kapsamlı buluşması olacak.

Pandemi nedeniyle verilen 4 yıllık aranın ardından düzenlenen ve Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından yüzlerce katılımcı firmanın merakla beklediği IGM 2022 Fuarı, dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Konfeksiyon makineleri sektörünün lider markaları, geliştirdikleri en yeni teknoloji ve ürünlerini IGM 2022 Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturacak. Dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojilerin sergileneceği IGM Fuarı, Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

IGM 2022 Fuarı, Dünya Ticaret Hacminin Gelişmesine Katkıda Bulunacak

Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul’da gerçekleştirilecek olan IGM Fuarı ile katılımcı firmalar; marka bilinirliğini arttıracak ve dünyanın dört bir yanından gelecek olan alım heyeti ve ziyaretçilerle iş birliklerini başlatma fırsatı bulacaklar. IGM 2022 Fuarı; profesyonel ve uluslararası ziyaretçileri ile dünya ticaret hacminin geliştirilmesine katkıda bulunurken, aynı zamanda katılımcıların mevcut müşterileriyle buluşmasını ve potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlayacak.

COMMENTS