Loepfe ve Loptex’ten İplik Kontaminasyon Tespiti İçin İş Birliği

Loepfe Brothers Ltd. ve Loptex SRL firmaları, iplik fabrikalarının kullanımı için iplik kalitesini ve üretkenliğini daha da iyileştirmeyi hedefleyen stratejik bir iş birliğine imza attıklarını duyurdu.

Loepfe ve Loptex’ten İplik Kontaminasyon Tespiti İçin İş Birliği

Her iki şirketin de eğirme endüstrisi müşterilerinin, performanslarını ve kârlılıklarını arttırmaları adına, onları en son teknolojiyle destekleme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeleri bulunuyor.

Açıklanan bu yeni iş birliği, Loepfe’nin YarnMaster Prisma ve YarnMaster Zenit+ iplik temizleyicilerini, Loptex Exa ve Centra ayıklayıcıları ile bir araya getiriyor ve böylece Loepfe tarafından eksiksiz bir çözüm sunuluyor.

Bu entegre imkân, üretimin başlangıç aşamalarında kontaminasyonu ortadan kaldırmanın avantajlarını, sarım aşamasında ipliği daha da rafine hale getirmesi ile birleştiriyor. İplik fabrikaları için elde edilen net sonuç; daha az atık, daha yüksek makine verimliliği ve daha az enerji tüketimi ve en yüksek kalitede ipliklerin üretilmesi oluyor.

Loptex CEO’su Renato Gerletti konu hakkındaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: ‘‘Müşterilerimiz için hem Loptex hem de Loepfe ürünlerinin güçlü yönlerinden yararlanan bu iş birliğini memnuniyetle karşılıyoruz.

İki şirketimizin yaklaşımları arasındaki pek çok konuda görüş birliği var. Bunlardan en önemlisi, her iplikhane için mükemmel sonuçlar sağlanması adına en son teknolojiyi kullanmaya olan bağlılığımızdır.’’

Loepfe CEO’su Dr.Ralph Mennicke

 Loepfe CEO’su Dr.Ralph Mennicke ise şunları söylüyor: ‘‘Loptex ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Şirket içi Ar-Ge taahhütlerimizin yanında, bu birliktelik, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan ve tekstil üretim tesislerine yüksek kalite ve üretkenliğin mükemmel bir kombinasyonunu sağlayacak tamamlayıcı bir ortaklıktır. Sektör, yakın geçmişteki en zor ticaret dönemlerinden birinden çıkmaya hazırlanırken, bizler, gelecek aylar ve yıllar boyunca yenilikçi çözümler sunmaya kararlıyız.’’

COMMENTS