Loepfe Yenilikçi Çözümleriyle ITME 2022’ye Katıldı

Loepfe, pazar lideri YarnMaster Prisma'yı, köklü muadili YarnMaster Zenit+ ile birlikte ITME 2022 Fuarı’nda sergiledi. Bu ikili çözüm ile Loepfe, hem teknoloji ve performans hem de sarımdaki uygulamalar için tüm dünyada kanıtlanmış güvenilirlik konusuna liderlik ediyor.

Loepfe Yenilikçi Çözümleriyle ITME 2022’ye Katıldı

Loepfe’nin iplikçilik sektörünün ötesinde de sunabileceği çok şey bulunuyor. Örneğin, WeftMaster FALCON-i, dokuma ve örmeden farklı teknik tekstil uygulamalarının işlenmesine kadar çeşitli süreçlere yerleştiriliyor. FALCON-i, renk, iletken malzemeler, monofilament veya multifilament ipliklerden bağımsız olarak sıfır hatalı üretim yeteneği ile biliniyor, bu nedenle bu sensör çok çeşitli alanlarda başarıyla kullanılıyor.

WeftMaster SFB ise verimliliği artırıcı etkisi nedeniyle birçok Hint dokuma fabrikasında yaygın olarak kullanılıyor. Atkı kopuşlarının sayısı önemli ölçüde azaltılabildiğinden, üretim kesintiye uğramıyor ve  atkı kopuşu onarım süresinden de tasarruf ediliyor.

Loepfe Hindistan, Ocak 2023’te Faaliyete Başlıyor

Loepfe Brothers, müşterilerine daha yakın olma ve daha etkili yerel kurulum, eğitim ve sorun giderme hizmetleri sunma stratejisinin bir parçası olarak, Loepfe Hindistan iş birimini kuruyor. Firma, Masterline Technologies India’nın Coimbatore, Guntur ve Vadodara’daki ekiplerini tamamen entegre etti. Böylece yerel Vandewiele organizasyonunun bir birimi olan Loepfe India olarak kendi yerel operasyonlarını başlatırken sürekliliği sağlamayı planlıyor.

Dokuma sektörü için yeni ortak: Svan Texcon

Loepfe, Hindistan’daki dokuma fabrikalarına daha fazla WeftMaster sensörü entegre etmek ve yerel müşterileri ürün yelpazesine net bir şekilde odaklanarak desteklemek için Hindistan’da Svan Texcon ile iş birliği yapmaya başladı. Svan Texcon ekibi, müşterilerine WeftMaster ürün yelpazesi için ihtiyaca dayalı danışmanlık ve profesyonel hizmet sunacak.

COMMENTS