Rieter Enerji ve Hammadde Maliyetlerini Azaltan Çözümleriyle ITME 2022’de

Rieter, 8-13 Aralık 2022 tarihleri arasında Hindistan’ın Uttar Pradesh şehrinde düzenlenecek olan ITME 2022 fuarında sistem, bileşen ve hizmetlerindeki en son yenilikleri tanıtacak. Şirketin teknoloji portföyü, müşterilerin artan enerji ve hammadde maliyetleriyle şekillenen pazarlarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

Rieter Enerji ve Hammadde Maliyetlerini Azaltan Çözümleriyle ITME 2022’de

 Autoconer X6 – En Yüksek Verimlilik için Kilit Bir Ünite

Otomatik bobin makinesi Autoconer X6, Rieter ring ve kompakt iplik eğirme sistemlerini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Makine, ring ve kompakt iplik eğirme prosesinde son kalite güvencesi olarak görev yapıyor ve sonraki süreç aşamalarının performansı için kilit öneme sahip. Multilot’lu Multilink sistemi, farklı iplik türlerini işlemek için maksimum esneklik sunuyor.

En yeni nesil splayser OZ1 ve OZ2, açık prizmaya dayalı optimum splays kalitesi sağlıyor. Sadece iki prizma ile iplik üretim tesisleri ürün gamlarına pamuk ipliklerinin yanı sıra karışımların tüm spektrumunu ekleyebiliyor. Ayrıca Elastosplicer ile birlikte pamuk bazlı elastik özlü ipliklerin eklenmesi için de kullanılıyor. Ekleme bölgesi kumaşta etkileyici bir esneklik sağlıyor.

Kompakt Çözümleri ile Tam Esneklik

Rieter kompakt aparatları – COMPACTapron, COMPACTeasy ve COMPACTdrum – her uygulama için doğru çözümü sunuyor. İplik üretim tesisleri ring ve kompakt iplik arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabiliyor ve müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyor. Bu da onlara pazarda avantaj sağlıyor.

Rotordan Ring’e Geri Dönüşüm Uzmanlığı

Rieter, tekstil döngüsünü tamamlamaya ve modayı daha döngüsel hale getirmeye yardımcı olmak için geri dönüştürülmüş hammaddenin iplik üretimine entegrasyonuna yönelik çözümler sunuyor. Hem rotor hem de ring iplikleri, önemli miktarda mekanik olarak geri dönüştürülmüş elyaf ile üretilebiliyor. Sonuç umut verici: Zorlu tüketici sonrası malzemeden yapılan giysiler hem tüketiciler hem de çevre için cazip hale gelebiliyor.

ESSENTIALorder: Birkaç Tıklama ile Parça Satın Alma Olanağı

ESSENTIALorder web mağazası, mevcut müşteri bilgilerine dayanarak her bir iplik işletmesinde hangi Rieter makine ve sistemlerinin mevcut olduğunu görselleştiriyor. Bu nedenle kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunuyor ve iplikhanelerin dâhili stok seviyelerini optimize etmelerini sağlayarak sipariş yönetimini kolaylaştırıyor. ESSENTIALorder haftanın yedi günü, günde 24 saat kullanılabiliyor.

ROBOspin – Personel Eksikliğine Çözüm

Düğümleme robotu ROBOspin, ring iplik eğirme bölümündeki personel ihtiyacını %50 oranında azaltıyor. Robot ayrıca eşit veya daha yüksek verimlilikte daha yüksek iğ hızları sayesinde üretkenlik artışları elde ediyor.

 Verimli Büküm Üretimi için SSM NEO-FD

SSM, büküm için hassas sarıma sahip katlama- bobin makinesi NEO-FD’yi sunuyor. Verimli üretim için tüm gereksinimleri karşılıyor. Makine, otomatik boşaltma seçeneğine ve düşük ve yüksek bobin yoğunlukları için online geri basınç sistemine sahip. Ergonomik tasarımı ve kanıtlanmış teknolojisi ile makine, bakım ve servis maliyetlerini minimuma indiriyor.

Daha Uzun Ömürlü Temco CoolFlow Disk

Temco’nun CoolFlow tekstüre diskleri, yepyeni bir geometri ve en son poliüretan teknolojisi sayesinde daha uzun kullanım ömrü sunuyor. Tekstüre diskleri artık daha düşük sıcaklıkta çalışan bir disk yüzeyi oluşturuyor ve bu da daha yavaş eskime ve aşınma ile sonuçlanıyor. Diğer avantajlar ise daha istikrarlı iplik kalitesi, daha yüksek üretkenlik ve genel süreç maliyetinde gözlenen azalmadır.

Rieter’i 8 – 13 Aralık 2022 tarihleri arasında India Expo Centre & Mart, Greater Noida, Uttar Pradesh 201306, Hindistan adresinde düzenlenen INDIA ITME 2022’de 10. salon H10C11 standında ziyaret edebilirsiniz.

COMMENTS