Mahlo, ITMA 2019’a En Yeni Trendleri Tanıtacak

ITMA fuarı 20 Haziran'da Barselona'da kapılarını ziyaretçilere açtığında, Mahlo GmbH + Co. KG uzmanları H2-C203 standında tekstil imalat ve terbiye işlemlerinde etkin ve kaliteli yeni sistem ve çözümlerini sergileyecek.

Mahlo, ITMA 2019’a En Yeni Trendleri Tanıtacak

Bu makine üreticisi fuarda üç konuya ağırlık verecek. “Endüstri 4.0’a Giriş” ile ziyaretçiler, Mahlo’nun dijital dünyasına giriş yapacaklar. mSmart ise dijital ortama yön veren Bavyeralı teknoloji liderinin geliştirdiği konseptin adıdır. Satış Müdürü Thomas Höpfl, “Sistemlerimiz, müşterinin sistemleri çevrimiçi olarak kontrol etmek için derhal kullanabileceği veriler üretiyor. Bunun dışında, bu rakamlar yeni veri yönetim sistemimizde kaydedilerek, süreçleri optimize etmek ve üretimdeki zayıf noktaları en aza indirmek için istendiği zaman geri alınabilir.” diyor. Ziyaretçiler mSmart kontrol odasında saklanan, kaydedilen ve değerlendirilen ölçüm verilerini test edebiliyorlar. Sergilenen tüm makinelerdeki gerçek zamanlı veriler burada bir araya toplanarak, bu sayede makinedeki tüm değişiklikler gözlemlenebiliyor.

Düzleştirme ve Süreç Kontrolünün Geleceği

Mahlo adı tekstil sektöründe, en üst seviye otomatik düzleştiriciler ve süreç kontrol sistemleriyle birlikte anılıyor. Uzmanların başarısı, en son teknolojik gelişmelerle bir araya gelen onlarca yıllık bir deneyimin sonucudur. İşte bu bileşim Mahlo’yu atkı düzleştirmede dünya lideri konumuna getirdi. Şirket, stratejisine sadık kalarak ITMA fuarında “Düzleştirme ve Süreç Kontrolünün Geleceği” sloganı ile en son gelişmeleri sergileyecek. Son model atkı düzleştirici Orthopac RVMC-15 ya da ağ ölçme sistemi Qualiscan QMS-12 çözümleri ile tüm tekstil üretim hatlarındaki gelişmeler canlı olarak sergilenecek. Patcontrol PCS-15 desen kontrol makinesi ve Famacont PMC-15 atkı ipliği ve örgü yoğunluk kontrol makinesi aynı zamanda yüksek kaliteli tekstil imalat ve terbiye işlemlerine de katkıda bulunuyor.

Her ikisi de ITMA fuarında canlı olarak sergilenecek. İlgilenenler, demo kulesi ile kendi kumaşlarıyla ya da Mahlo standındaki örnek kumaşlarla sistemin çalışma prensibini öğrenebilecekler.

Denim Köşesi

H2-C203 standında özellikle ağır işlemlere ayrı bir alan ayrıldı: Sağlam pamuklu kumaşlarla ilgili tüm çözümler Denim Köşesinde sergilenecek. Görünüşe göre denim kumaşın popülaritesi durmaksızın artıyor. Aynı şekilde son müşterilerin tasarım ve işlevsellikle ilgili beklentileri ve buna bağlı olarak üreticiler üzerindeki etkisi de artıyor. Mahlo, Barselona’da zorlu malzemelerde düzeltme işlemleri için yeni ve üst düzey bir çözüm sunuyor. Höpfl, “Bu yeni teknoloji, en ağır ağlarda bile hassas ve hızlı bir kontrol sağlıyor. Denim sektöründe benzeri görülmemiş bir durum bu.” diyor.

Mahlo Bistro, tıpkı önceki ITMA fuarlarında olduğu gibi, yeni bağlantılar için bir buluşma noktası olacak Ziyaretçiler burada Bavyera’ya has teknikleri keşfederek, üretim süreçlerini nasıl geliştirebileceklerine karar verebilecekler.

COMMENTS