Mimaki Eurasia’dan Sektöre Destek İçin İndirim Kampanyası

Türk baskı endüstrisini desteklemek için Fespa Eurasia 2018’de kampanya başlatan Mimaki Eurasia, sunduğu baskı çözümleriyle fuarın merkezine dönüştü.

Mimaki Eurasia’dan Sektöre Destek İçin İndirim Kampanyası

Mimaki Eurasia ana sponsoru olduğu dijital baskı fuarı Fespa Eurasia 2018’de sektöre güçlü destek mesajını vererek büyük ilgi görmeyi başardı. Reklam ve endüstriyel baskı çözümlerini Salon 10’da, tekstil baskı çözümlerini ise Salon 9’daki standında sergileyen Mimaki, kullanıcılarına dönük kapsamlı portföyü ile fuarın çekim merkezine dönüştü. Fespa Eurasia ziyaretçileri hazırlık, baskı ve finisaj işlemleri için unutulmaz bir Mimaki deneyimi yaşadı.

Fespa Eurasia 2018 fuarının kendileri açısından oldukça başarılı geçtiğinin altını çizen Mimaki Eurasia Genel Müdürü Arjen Evertse, yoğun ve verimli görüşmelerin kendilerini memnun ettiğini açıkladı. Evertse; “Fuarın ilk gününden itibaren yaşanan yoğunluk gerçekten güzeldi.

Fespa ekibinin yurt dışı ziyaretçileri için yaptığı çalışmaların olumlu karşılığını gördük. İlk iki gün çok sayıda yabancı ziyaretçiyi standımızda ağırladık. Fuarın tümünü göz önünde bulundurduğumuzda, Türk baskı endüstrisinden gelenlerin ana ziyaretçi kategorisini oluşturduğunu söyleyebilirim. Özel cafe alanımızda ziyaretçilerimizle hem yatırımları hem de işlerini geliştirme fırsatları hakkında verimli görüşmeler gerçekleştirdik” dedi.

SEKTÖRE DESTEK KAMPANYASI 31 OCAK 2019’A KADAR SÜRECEK

Mimaki Eurasia olarak Türkiye’ye ve dijital baskı sektörüne bağlılıklarının altını çizen Arjen Evertse; “Türkiye’ye ve onun üretim gücüne inanıyoruz. Sektörün daha güçlü olması ve kullanıcılarımıza rekabetçi konumlarını geliştirebilmeleri için verebileceğimiz her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi. Fespa Eurasia 2018’in ilk gününde çeşitli makine gruplarında %25’e varan indirimleri kapsayan bir kampanya başlattıklarını hatırlatan Evertse, yatırım için en doğru zamanın yaşandığını dile getirdi. “31 Ocak 2019 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya ile Türkiye pazarına ve yatırımcılara destek vermek istiyoruz” diyen Evertse, sözlerini şöyle sürdürdü; “Yatırım yapmak isteyen çok sayıda baskı ve reklam firması var. Pazardaki dalgalanma nedeniyle yatırım ihtiyaçlarını beklemeye alan ve artık bunu realize etmek isteyen sektör profesyonellerine bunun için en cazip zamanın bu dönem olduğunu gösterdik.”

COMMENTS