Picanol, ITME 2022’de Yüksek Teknolojili Dokuma Makinelerini Sergiledi

Picanol , 8-13 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşen ITME 2022’de en yeni yüksek teknolojili dokuma makinelerini ve hizmetlerini tanıttı.

Picanol, ITME 2022’de Yüksek Teknolojili Dokuma Makinelerini Sergiledi

Picanol fuarda, OmniPlus-i Connect hava jeti neslinden üç yüksek teknolojili dokuma makinesini sergiledi. Ayrıca ‘Bonas’ standında bir adet OptiMax-i Connect makinesi de gösterildi. Picanol’un yeni dijital platformu olan PicConnect’in en son teknolojiye sahip tüm işlevleri de Picanol standında ziyaretçilere tanıtıldı.

Picanol, 1956’dan beri Hindistan pazarına hizmet veriyor. Hindistan pazarının potansiyeli ve beklenen büyümesi ışığında Picanol, 2008 yılının başlarında Hindistan’da kendi yapılanmasını kurmaya karar verdi. Picanol, bu oluşumla hem hizmet hem de satış açısından müşteriye en uygun yakınlığı sağlamayı amaçladı. Picanol Hindistan’da müşterilerine tüm ana tekstil gruplarında hizmet veren 42 kişilik bir ekip oluşturdu. Coimbatore, Mumbai ve en son teknoloji ile donatılmış bir baskı onarım istasyonuna sahip olan Yeni Delhi’deki ana ofis olmak üzere Picanol’un Hindistan’da üç ofisi mevcut.

Picanol Hindistan Direktörü Kasiviswanathan Palanisamy konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Yüksek performanslı Picanol dokuma makineleriyle birleştirilen bu kurulum, Hindistan pazarında önemli bir konum elde etmemizi sağladı. Picanol firması olarak düzenli bir şekilde Hindistan pazarında tesislere ve insanlara yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda, Nisan 2012’de Delhi’deki yeni merkez ofisimizi açtık, ardından Mart 2022’de daha fazla müşteriye gelişmiş hizmetler sunmak için ofis alanımızı genişlettik. Ayrıca, müşterilerimizi karşılaştıkları tüm zorluklarda mümkün olan en iyi şekilde destekleyebilmek için Satış ve Servis ekibimizi güçlendirmeye devam ediyoruz.”

 

COMMENTS