SSM, Daha Fazla Verimlilik ve Sürdürülebilirlik için NEO-YW’yi Piyasaya Sürüyor

SSM, daha fazla sarım performansı sunarken kullanımı kolay olan hassas bir sarım makinesi oluşturmak için şirketin en son sarım geliştirmelerinden yararlanan yeni sarıcı NEO-YW'yi piyasaya sürdü.

SSM, Daha Fazla Verimlilik ve Sürdürülebilirlik için NEO-YW’yi Piyasaya Sürüyor

Tüm sarma parametrelerini ayarlamak için dokunmatik ekran terminalindeki düğmeye basit bir tıklama yeterli oluyor. Mekanik ayarların ortadan kaldırılması, sarım performansını artırırken zamandan ve insan gücünden de tasarruf sağlıyor.

Doğrudan bobin tahriki, hassas bir bobin oluşturma ve en iyi çözme performansı sunuyor. NEO-YW, 10’dan 3.000 dtex’e kadar çok çeşitli iplik numaralarını işleyebiliyor.

Ek olarak, yeni otomatik, regüle edilmiş elektro-mekanik geri basınç sistemi, iplik ve sarım parametrelerine bağlı olarak ±3 g/l’ye varan hassasiyetle yüksek ve düşük yoğunluklar için yoğunluk regülasyonu sağlıyor.

Entegre cağlığın yüksekliği, bobinlerin tipine en iyi uyacak şekilde kolayca ayarlanabiliyor ve değişen pazar gereksinimlerine uyum sağlayabilmesi için 1500 m/dak’ya kadar en yüksek sarım hızlarına ulaşıyor.

Düşük ve yüksek bobin yoğunlukları için yeni çevrim içi geri basınç sistemi, iyi kurulmuş fastflex iplik sevk sistemi ile birlikte yeni standartlar belirliyor ve optimum boyama sonuçları için gerilim kontrolünü sayısallaştırıyor.

SSM makinelerinin iyi yapılandırılmış yerden tasarruf sağlayan konsepti NEO-YW için uygulandı ve böylece bina maliyetlerinin azaltılabilmesi için optimize edilmiş bir ayak izi elde edildi.

Yeni sarıcı net sürdürülebilirlik faydaları sunuyor: İyileştirilmiş uzunluk ölçüm sistemi iplik telefini %3’e kadar azaltırken, yeni, çevrimiçi ayarlı karşı basınç sistemi sayesinde hatalı bobinler %20 oranında azaltılıyor.

NEO-YW, 25 yıl önce tanıtılan ve elektronik iplik kılavuzuna öncülük eden ünlü PW1’in yerini alıyor. En son yenilik, SSM’nin, şirketin yenilik taahhüdüne ve sektör genelindeki güçlü ortaklıklarına dayanan teknoloji liderliğine tanıklık ediyor.

 

COMMENTS