Stäubli, Üst Düzey Teknolojileriyle ITMA Asia + Citme’de

Stäubli, ITMA Asia + Citme’de, tekstil fabrikalarına yeni ve genişletilmiş faydalar sunan üst düzey teknolojiler ve yazılım çözümleriyle donatılmış geniş makine yelpazesini sunacak.

Stäubli, Üst Düzey Teknolojileriyle ITMA Asia + Citme’de

Ticaret fuarı 12-16 Haziran tarihleri arasında Şangay’daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nde (NECC) gerçekleşecek. Salon 3’teki C21’deki Stäubli standını ziyaret edenler, Stäubli çözümlerinin dokuma veya çorap örme performansı ile genel işletme verimliliğini nasıl artırabileceğini öğrenecekler.

Bir dokuma işleminin optimum seyri, iplik işleme ve çözgü hazırlama dâhil olmak üzere kaynak yönlü işlemlerinden kaynaklanan birçok çeşitli ön koşula bağlılık gösterir. SAFIR serisi tahar sistemleriyle Stäubli, mükemmel hizalanmış ipliklerle en kaliteli çözgülerin hazırlanması gibi benzersiz avantajlar sunar.

İşin sırrı, Stäubli’nin hem tekli hem de çoklu filament iplik tiplerini işleyen özel iplik tekrar yönetim teknolojisi olan AWC’dir (Aktif Çözgü Kontrolü). Stäubli standını ziyaret edenler, SAFIR S40 otomatik tahar makinesinin hassas ve ustaca teknolojisinin nasıl daha fazla birinci kalite ürün sunduğunu ve zamanında teslimatı nasıl desteklediğini deneyimleyebilecekler.

 Çerçeveli dokuma- Stäubli yenilikleri ile çözüm yelpazesini genişletiyor

Stäubli çerçeveli dokuma çözümleri, güvenilir yüksek hızlı dokumalar ve her tür düz veya desenli kumaşa ve her tür dokuma makinesine uyum sağlamasıyla ünlüdür. Böylelikle sürekli Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Stäubli, gelişen pazar taleplerini ve müşteri gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılayan makineler sunuyor.

Sağlamlık ile yüksek kalite, geniş kapsamlı 1600/1700 serisi ve S3000 / S3200 serisindeki elektronik rotatif armürlerinin son derece güvenilir iş makineleri olarak iyi bilinir hale getiriyor. Bu makineler, en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş olup uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Bakım gerektirmeyen özel Stäubli alt bağlantı hareketi ile birlikte mükemmel bir sistem oluşturuyor.

N4L kenarlı Jakar makinesi 80 ve 128 kancalı formatlarda mevcuttur

Jakarlı dokuma – Stäubli tüm yelpazeyi kapsar

Dokumacılar, geniş formatlı makinelerden (25.600 çengele kadar) kumaş kenarı yazı Jakar makinelerine kadar, çok çeşitli Stäubli elektronik Jakarlı dokuma çözümleri arasından seçim yapabilirler. LXM Jakar makinesi ITMA Asia’da sergilenecektir. İki formatta (2.688 ve 5.376 çengel) olan bu Jakar serisi, çok çeşitli uygulamaların gereksinimlerini karşılamaktadır; böylece yüksek dokuma hızlarında güvenilir çalışma olanağı sağlıyor.

Stäubli’nin, artan birinci sınıf tescilli kumaşları markalı kenarlarla koruma ihtiyacını karşılayan ikna edici yanıtı, Asya’da ilk kez ITMA’da gösterilen N4L isim Jakar makinesi’dir.

Asya’da ilk kez ITMA’da gösterilen N4L isimli Jakar makinesi Stäubli’nin artan birinci sınıf marka tescilli kumaşları ile koruma ihtiyacına karşılayan ikna edici yanıtıdır

Bu makine, kolay kullanım, yüksek kullanılabilirlik ile daha az bakım gerektirir. Bu da kaliteli kenar yazılı dokuma anlamına gelir.

Halı dokuma – Schönherr halı sistemleri; ALPHA 500 serisi

Parçalı halı veya duvardan duvara halı.

Düşük hav, hafif ilmekli, düz ve kesik hav  veya yüksek yoğunluk hav – sonraki halı dokuma zorluğu ne olursa olsun, ALPHA 500 halı dokuma sistemi, herhangi bir halı dokuma fabrikasına muazzam bir esneklik katar. En zorlu yüksek kaliteli uygulamaları dokur ve hızla değişen pazar taleplerinizi hızlıca karşılar.

Stäubli’den otomatik örgü çözümü D4S burun kapama cihazı

Çorap örme – D4S çorap burnu kapama cihazı üretkenliği artırır

Çorap örmecileri zorlu mücadeler ile karşı karşıyadır. Pazar taleplerine hızla uyum sağlayabilmeli ve  sıkı teslimat programlarını karşılayabilmelidirler. Çorap örmede çorap burnunu kapama kısmı en kritik adımdır. Fazla zaman alır ve kalitenin belirlenmesine yardımcı olur. D4S çorap burnu kapama cihazı ise tam bu aşamada devreye girer. Doğrudan dairesel örgü makinesine takıldığında, cihaz bir çorabı kapatırken makine bir sonrakini örer. Stäubli standını ziyaret edenler, bu cihazın etkileyici verimliliğini çalışırken izleyebileceklerdir.

Stäubli makineleri, birçok belirleyici işlevsel avantaj sunmanın yanı sıra, özellikle orijinal yedek parçalar kullanıldığında çok uzun süre kullanım ömrü vaat eder. Stäubli bu parçaları satıştan sonra uzun yıllar stokta bulundurur. Bu, Stäubli’nin misyonuyla uyumludur: müşterilerine daima avantajlar ve faydalar sunarak sürdürülebilir iş ortaklığı için gerçek ortaklık sağlamak.

 

COMMENTS