TM WEFT, Çin’de Başarıyla Piyasaya Sürüldü

Karl Mayer, atkı eklentisi ile yeni çözgü örme makinesini piyasaya sürmek için 15 – 18 Ocak tarihleri arasında Changzhou’da şirket içi geniş katılımlı bir etkinlik düzenledi.

TM WEFT, Çin’de Başarıyla Piyasaya Sürüldü

Atkı eklentisine sahip yeni çözgü örme makinesi TM WEFT’yi geliştiren Karl Mayer, bu yeni makineyi, Changzhou’daki Çin merkezli kuruluşunda düzen gerçekleştirilen makine sunumuna her gün ondan fazla şirketten temsilciler katıldı ve bunlara örgücüler ve dokumacıların yanı sıra tekstil üretimine geçmek isteyen terbiyeciler de dâhil oldu.

Misafirler Çin’in her yerinden, özellikle Jiangsu, Zheijiang, Shandong ve Hebei şehirlerinden geldi. Katılımcıların çoğu sergilenen makinelerin maliyet, fayda oranından etkilendiler. TM WEFT’in iki modeli olan 247 ve E24 gösterildi. Her iki model de bir iç astar oluşturuyor, yani kılavuz çubuklu geleneksel bir kumaş ve iki kılavuz çubuklu özel uygulamalar için daha yüksek kaplanabilir özelliğe sahip bir versiyon.

Her iki makine de etkileyici bir stabilite ve 1.500 dak-1 yüksek hızda çalışıyor. Tüm konsept katılımcılar tarafından son derece iyi karşılandı. Hagen Lotzmann, “Müşterilerimiz, TM WEFT’in fonksiyonlarına, kolay kullanımına ve güvenilirliğine odaklanmamızdan etkilendiler.” dedi. Şirketin bölgedeki temsilcisi ILLIES China’dan Steffen Trabers ile birlikte, Karl Mayer Technische Textilien’in Satış Müdürü, belirli projelerle ilgili birçok görüşme yaptı. İlk makineler piyasaya çıkar çıkmaz satıldı ve önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla sipariş bekleniyor.

Özellikleri ve kavramsal yönü ile, temel bir model olan TM WEFT, ileri teknoloji pazarı için şimdiki Wefttronic® Ii Hks’yi tamamlamak üzere tasarlandı. Karl Mayer bu nedenle Teknik Tekstil İş Birimi’nde denenmiş ve test edilmiş iki ürün grubu stratejisini genişletiyor.

COMMENTS