Brückner’den Endüstri 4.0 ve Otomatik Üretimle İlgili Ürünler

Brückner, ITMA Asia + Citme'de ürün portföyünü ve hizmetlerini sundu. Endüstri 4.0 ve otomatik üretim ile ilgili yeni özellikleri merakla bekleyen ziyaretçiler, Brückner standına ilgi gösterdi.

Brückner’den Endüstri 4.0 ve Otomatik Üretimle İlgili Ürünler

Akıllı Yardım Sistemi

Brückner’in fuarda sunduğu ürünler arasında; makine operatörüne münferit makine parametrelerinin ayarlanması konusunda değerli ipuçları veren akıllı bir yardım sistemi var.

Örneğin, aynı üretkenlik seviyesini korurken nasıl daha fazla enerji tasarrufu yapabileceği gösteriliyor. Yeni geliştirilen bir bakım yöneticisi, arka planda tüm süreçleri izliyor, bakım ve temizlik işlerini planlamada işletme personelini destekliyor. Sistem ayrıca, aşınan parçaların zamanında yeniden sipariş edilmesi hakkında bilgi sağlıyor.

Parti boyutu, enerji tüketimi ve makine duruş süreleri gibi tüm mevcut üretim verilerine yeni gösterge panosu aracı aracılığıyla her zaman erişilebiliyor. Bir Brückner teknisyeninin desteği gerekliyse, artırılmış gerçeklik aracılığıyla birçok servis olayı çevrimiçi olarak da çözülebiliyor. Bu ayrıca mesafeyi aşmaya yardımcı oluyor ve her iki taraf için de zaman kazandırıyor.

Teknik Tekstiller ve Nonwoven Sektörüne Yönelik Ürünler

Fuarın ziyaretçileri ayrıca Brückner’in diğer ürün ve hizmetleri hakkında da bilgi aldı. Örneğin teknik tekstillerin kaplanması konusunda. Brückner, 7 metreye varan kumaş genişlikleriyle bu alanda daha şimdiden birçok hat tedarik etti. Örme kumaş terbiyesi alanında Brückner, onlarca yıldır dünya lideri firmalar arasında yer alıyor.

Dantel veya yüksek elastan içeriğine sahip kumaşlar gibi son derece hassas kumaşların terbiyesi veya örme kumaşın doğrudan kaplanması fark etmeksizin, Brückner her uygulama için müşteriye özel olarak uyarlanmış mükemmel çözümler sunuyor.

Brückner, Nonwoven sektöründe de son yıllarda oldukça gelişti. Brückner’in ürün portföyündeki farklı fırınlar, pek çok farklı alan için nonwoven malzemeleri kurutuyor ve birleştiriyor. Bu ürünler arasında; hijyen ve tıbbi tekstiller, bina ve jeotekstiller, filtre malzemeleri ve ayrıca giyim, temizlik, bakım ve araçlar için kumaşlar yer alıyor.

Brückner, halıların, PVC yer döşemelerinin veya suni çimlerin terbiyesi için eksiksiz hatlar sunuyor. Ayrıca Brückner, tüm hatlar için enerji tasarrufuyla ilgili bileşenleri de sunuyor. Isı geri kazanımı ve kirlilik kontrol sistemleri en verimli olanlardır ve müşterilerin kumaş ve proses tipine bağlı olarak önemli enerji tasarrufu elde etmelerini sağlar.

Modüler tasarımı sayesinde Brückner hatlarının temizlenmesi de çok kolaydır. Bu hatlar, değerli kaynakların tüketimini azaltmanın yanı sıra çevrenin korunmasına da önemli bir katkı sağlıyor. Buna ek olarak şirket, her bir müşterinin koşullarına özel olarak uyarlanmış kapsamlı ve entegre enerji danışmanlığı sunuyor.

COMMENTS