EFI, Düzenlediği Sanal Konferansta Yeni Ürünlerini Tanıttı

EFI Engage Worldwide Conference, müşterilerinin 2021'de başarıya ulaşmalarına yardımcı olacak çığır açan ürün lansmanları ve olağanüstü eğitim fırsatları sunuyor.

EFI, Düzenlediği Sanal Konferansta Yeni Ürünlerini Tanıttı

Teknolojinin son yenilikleri arasında gelişmiş MIS/ERP iş akışı yazılımı, EFI Fiery yönetimi arayüzü ve otomasyon çözümleri, süper yüksek hızlı ve yüksek hacimli ekran grafik yazıcıları yer alıyor.

EFI’nin, müşterileri için dünya çapında ilk kez organize ettiği sanal kullanıcılar konferansı olan EFI™ Engage, müşterilerinin analog baskıdan dijital baskıya kârlı ve verimli bir şekilde geçiş yapma becerisini hızlandıran çığır açan yeni teknolojileri içeriyor. 25 Ocak-5 Şubat arasında gerçekleştirilen etkinlik, gelişmiş MIS/ERP Üretkenlik Paketi, inkjet baskı ve Fiery® dijital arayüz (DFE) çözümleriyle ilgili demolar ve sunumların yanı sıra sanal bir sergi salonunu da kapsıyor. Engage konferansında lansmanı yapılan gelişmiş süper geniş formatlı inkjet teknolojiler, yeni ve daha yüksek iş hacmine sahip bir VUTEk® XT hibrit cihazı içeriyor. Bu ünite, etkinlikte tanıtımı yapılan çok sayıda süper geniş formatlı ekran grafik üretim çözümlerinden biri.

Ticari baskı, ambalaj ve mürekkep püskürtmeli ekran grafik uygulamaları ile ilgili atölye çalışmaları, sunumlar, seminerler ve panellere ek olarak EFI Engage; hazır giyim ve tekstil üretimi için EFI Reggiani dijital üretim çözümlerinin tüm ürün gamına ait eğitim ve demolar ile endüstriyel tekstil baskısı üzerine tam bir eğitim programı içeren ilk küresel EFI kullanıcı konferansı oldu.

EFI Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jeff Jacobson konferans ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etti, ‘‘EFI Engage, müşterilerin yeni ve önemli fırsatlar hakkında bilgi edinmesine, onları daha verimli ve kârlı bir ticari seviyeye ulaşmaları için cesaretlendirerek eyleme geçirilebilecek fikirler edinmesine yardımcı olacak zengin içerik ve bilgiler sundu. Katılımcılar, en yeni, en gelişmiş mürekkep püskürtmeli çözümlerimizi, baskının analogdan dijitale evrimindeki önemli genişlemenin yanı sıra, son teknoloji ürünü iş akışı yeniliği sayesinde gelecekte yaratabilecekleri güçlü yönleri öğrenme fırsatı buldular.’’

Engage konferansı sırasında öne çıkan yeni çözümler şunları içeriyor:

EFI’nin endüstri lideri MIS/ERP’ye dayalı olan ticari baskı, postalama, görüntüleme grafikleri, yayınlama ve paketleme işlemleri için kapsamlı, doğrulanmış, uçtan uca iş ve üretim yönetimi iş akışları sağlayan EFI’nin Productivity Suite yazılımının dokuzuncu sürümü yayınlandı. Bu yazılım paketi Monarch, Pace ™, Radius®, CTI ve Technique yazılımları da dâhil olan bir platformdur.

EFI’nin yeni süper yüksek hızlı VUTEk XT hibrit yazıcısı – saatte 375 panoyu aşan üstün iş hacmi, yenilikçi inkjet sistemi ve EFI’nin entegre iş akışının gücüyle toplam üretim maliyetinde önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmış çığır açan bir çözümdür. Yazıcıdaki yeni CP5G inkjet teknolojisi, eksiksiz mürekkep dolaşımı, üstün nokta yerleştirme, 5 pikolitre damlalar ve gri tonlamalı görüntüleme sunuyor. Bu güçlü özellikler, dört renkli CMYK mürekkep setleriyle birlikte ince metin görüntüleme ve litografiye yakın görüntüleme sağlıyor.

EFI’nin rulodan ruloya 138 ve 198 inç genişliğinde yeni EFI VUTEk Q3r ve Q5r UV LED süper geniş format yazıcıları, çok çeşitli zorlu, yüksek hacimli uygulamalar gerçekleştirebilmek için birçok yeni premium özelliklere sahip. Ünitede bulunan çok katmanlı beyaz ve yüksek değerli sıralı sonlandırma, toplama ve otomatik arkadan aydınlatma ve blokaj seçenekleri, kullanıcıların oldukça düşük bir üretim ve işletme maliyeti elde etmelerine yardımcı oluyor.

EFI’nin en güçlü arama arayüzü yeteneklerini sunan ve daha hızlı eğri ve nokta rengi düzenleme yeteneklerinin yanı sıra EFI IQ™ paketi gibi bir dizi ek özelliğe erişim sağlayan Fiery Command WorkStation® yönetim arayüzünün en yeni sürümü version 6.6 baskı işletmelerinin karşılaşabilecekleri darboğazları en aza indirmek, ekipman kullanımını optimize etmek ve daha yüksek baskı kalitesi elde etmek için verilerden değer elde etmesine yardımcı olan bulut tabanlı bir uygulamadır.

Fiery JobFlow™ ‘un en son sürümü görselleri mükemmel çıktı kalitesiyle gözle görülür biçimde iyileştiren, yüksek hacimli işleri daha yönetilebilir hale getirmek için PDF sayfalarını yeniden düzenleme imkânı sunan ve üretimde son teslim tarihlerini yakalamak için baskı işlerini zamana göre bir araya getirme seçeneklerine sahip bir baskı öncesi üretim otomasyon çözümüdür.

EFI Engage, 200’den fazla çevrimiçi konferans oturumuyla, baskı ve ambalaj işletmelerinin daha yalın, daha hızlı, daha verimli ve daha entegre baskı üretimi ile elde edebilecekleri genişletilmiş olanakları vurguladı. Dünya çapında yüz binlerce Fiery Driven™ dijital baskı cihazını yönetmek için kullanılan ücretsiz, pazar lideri, merkezi arayüz olan yeni EFI Fiery Command WorkStation paketi kullanıcıların dijital baskı işlemlerini birden fazla yazıcı ve konumda dahi daha iyi yönetmelerine yardımcı olmakta ve daha az hata ile daha kaliteli baskı üretmelerine olanak sağlıyor.

Engage konferansı sırasında tanıtımı yapılan bir diğer önemli yenilik olan EFI Fiery JobFlow yazılımının en yeni sürümü, baskı otomasyonunun önündeki engelleri ortadan kaldırıyor. Bu yazılım sayesinde kullanıcılar, görüntüleri geniş ve süper geniş format uygulamaları için verimli bir şekilde ölçekleyebiliyorlar. Yazılımda bulunan sayfalar modülü, operatörlerin belirli sayıda sayfa, PDF yer imi veya sayfa aralığı kullanarak bir PDF’yi bölmelerini ve yüksek hacimli işleri kolayca yönetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca, Fiery sunucusu kullanılamadığında işleri olabildiğince hızlı yazdırmak için JobFlow kullanabilirler ve iş yolu davranışı tanımlayabiliyorlar.

COMMENTS