Fantazi İplik Makinelerinde 35 Yıllık Deneyim

35 yıllık deneyimiyle sektörde yeniliklerin öncüsü ve Türkiye’nin lider iplik makinesi üreticilerinden biri olan İnci Fantazi Makina Ltd., ürettiği makine ve makine yedek parçaları ile hem tekstil sektörüne hem de ulusal ve uluslararası açıdan ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Fantazi İplik Makinelerinde 35 Yıllık Deneyim

Tekstil endüstrisi ve teknolojisi alanındaki gelişmeler günümüzde daha farklı türde ve kalitede ürünlerin üretilmesi için insanlara iyi fırsatlar sunuyor. Teknik açıdan oldukça güçlendirilmiş tekstil makineleri aracılığıyla günümüz dünyasında her türde istenen ürünlerin üretimi yapılabiliyor.

Fantazi makine sistemlerinin kullanımı endüstri alanında giderek yaygınlaşmaya başladı. İnsanlar bu makine türleri sayesinde farklı niteliklere sahip ipliklerin üretimlerini yapabilir hale geldi. Bu makinelerin geniş üretim mekanizmaları ve kapasiteleri sayesinde hayal gücü en iyi şekilde kullanılarak farklı türlerde tasarımlar ortaya çıkarılabiliyor.

 

İnci Fantazi, tekstil sektöründe özellikle fantazi iplik örme işlemleri üzerine ilklere imza atan ve sürekli yeniliklerle üreticilerin sorunlarına kısa sürede çözümler sunan bir işletme olmanın haklı gururunu yaşıyor. Firmanın tesislerinde standart ürünlerin üretimi yapılıyor. Ayrıca Ar-Ge biriminin geliştirmiş olduğu makine ve yedek parçaları, tamamen üreticilerin istekleri doğrultusunda ve onların işlerini kolaylaştırıcı hale getiriliyor. Bu da firmanın sektörde müşterileri tarafından tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında yer alıyor. Aile şirketinden kurumsal yapıya dönüşüm hiç de kolay olmamasına rağmen firma, kurumsal yapısını oluşturmuş, kurum içinde ve dışında ilkeli ve uyum içerisinde çalışmalar yürütüyor.

35 yıllık deneyimle sektörde yeniliklerin öncüsü ve Türkiye’nin lider iplik makinesi üreticilerinden biri olan İnci Fantazi Makina Ltd., üretmiş olduğu makine ve makine yedek parçaları ile hem tekstil sektörüne hem de ulusal ve uluslararası açıdan ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Firmanın tesislerinde fantazi iplik örme, fantazi iplik çekme, aktarma makinesi, kroşe b7 sarım, pul-boncuk, maske lastiği ve es-zet makineleri gibi makine ve yedek parçaları üretiliyor. Yerli Üretim Belgesi, CE, ISO 9001:2018, ISO 14001:2015, 45001:2018 belgelerine sahip olan işletme, kalite, sağlamlık, müşteri memnuniyeti ve güven sunuyor.

COMMENTS