ITM 2022’ye Gelmek İsteyen Alım Heyetlerinden Yoğun Başvuru

Pandemi sürecinde verilen 3 yıllık aranın ardından düzenlenecek ilk büyük uluslararası tekstil makineleri fuarı olan ITM 2022 için geri sayım başladı. Tekstil teknoloji liderlerinin dünya lansmanlarını gerçekleştireceği ITM 2022 Fuarı’na gelmek için sabırsızlanan dünyanın dört bir yanındaki binlerce ziyaretçi, ülkelerindeki Türk Konsoloslukları ve Ticari Ataşeliklere yoğun başvuruda bulunuyor.

ITM 2022’ye Gelmek İsteyen Alım Heyetlerinden Yoğun Başvuru

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Teknik Fuarcılık A.Ş. ortaklığıyla düzenlenen ITM 2022 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı; 14- 18 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Alanında dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan ITM 2022 Fuarı’nın, tekstil teknoloji liderlerini pandemi nedeniyle verilen uzun aradan sonra İstanbul’da buluşturacak olması tekstil sektörünü heyecanlandırdı. Yurt içi ve yurt dışından yüzlerce katılımcı firma, en yeni teknolojilerini ilk kez ITM 2O22 Fuarı’nda tanıtmak için sabırsızlanıyor. Lider tekstil makine üreticileri, küresel çapta sektör yatırımcıları ve profesyonel ziyaretçiler ise en yeni teknolojileri yakından görmek için ITM 2022 Fuarı’na gelmeyi planlıyor.

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından; ‘Destek Kapsamına Alınan Yurt içi Fuarlar’ listesinde yer alan ITM 2022 Fuarı’na gelmek için onlarca ülkeden alım heyeti talepte bulunuyor. Bangladeş, Hindistan, İran, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Pakistan, Endonezya, Etiyopya, Malezya, Meksika, Mısır, Vietnam alım heyeti talebinde bulunan ülkeler arasında yer alıyor.

Fuara Gelecek Ülkelerin Türkiye İle Vize Anlaşması Olması Ziyaretçi Sayısını Artıracak

Dünyanın dört bir yanındaki ziyaretçilerin konsolosluklara ve ticari ataşeliklere yoğun başvuruda bulunması ITM 2020 Fuarı’nın çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapacağını gösteriyor. Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Avrupa, Orta Asya ve Arap ülkelerinden binlerce ziyaretçi, tekstil makinelerindeki son trendlerden haberdar olmak için ITM 2022 Fuarı’nı ziyaret edecek. Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Endonezya, Vietnam, Mısır, Cezayir, Tunus, Fas, İran, Özbekistan ve Türkmenistan gibi birçok ülke ile Türkiye arasında vize anlaşması olması ziyaretçi sayısının artmasında etkili olacak.

Tekstil Teknoloji Liderleri Dünya Lansmanlarını ITM 2022’de Yapacak

ITM 2022 Fuarı, Türk tekstil makine ve aksesuarları üreticisi firmalar için ihracatta rekabet gücünü artırmaları ve dünya genelinde ihracat yapacak işbirliklerine imza atmaları amacıyla büyük önem taşıyor. Pandemi koşullarında ürün geliştirmeye ve yeni üretimlere ağırlık veren tekstil teknoloji lideri markalar, ürünlerini pazara sunmak ve müşterilerine yüz yüze tanıtmak için ITM 2022 Fuarını sabırsızlıkla bekliyor. 300’den fazla üretici firma, en son teknolojik yeniliklerinin dünya lansmanlarını ITM 2022 Fuarı’nda yapacak.

COMMENTS