Jeanologia’dan Kumaştan Konfeksiyona Kadar Terbiye Çözümleri

Jeanologia, yeni düzenlemelere uygun olarak Çin tekstil endüstrisinde kirliliğin sona ermesi ve piyasa taleplerinin karşılanması için kumaştan konfeksiyona, sürdürülebilir teknolojik terbiye çözümlerini sundu.

Jeanologia’dan Kumaştan Konfeksiyona Kadar Terbiye Çözümleri

Şirket, Çin tekstil endüstrisinin hem sürdürülebilir hem de işçilerin sağlığı- na saygı duyarak kârlı olabileceği yeni teknolojisini sergiledi. Firma, su ve kimyasallar kullanmadan, kumaş terbiye işlemini tamamen yeniden tanımlayan yeni G2Dynamic’i sundu. Bu ön işlem, lazer, ozon ve e-akış prosesleri sırasında son ürünü arttırarak üretimi iyileştiriyor.

Bu teknolojik yeniliklerle Jeanologia, Çin pazarını en rekabetçi ve verimli hale getirmek, verimliliğini artırmak ve tamamen sürdürülebilir bir ürün sunmak için mükemmel bir ortam yaratıyor.

Şirket’in Asya Pasifik Direktörü Borja Trénor, “Yenilikçi teknolojimizle Çin tekstil endüstrisi, çevre ayak izlerini azaltabilecek, üretim maliyetlerini artırabilecek ve geleceği için çok önemli olan bu iki zorluğun üstesinden gelebilecek.” dedi.

Trénor’a göre, Çin tekstil endüstrisinin, ilerlemeyi sürdürmek için teknolojiye olan bağlılığını pekiştirmesi gerekiyor; özellikle de üretimde artan işçilik maliyeti ve daha sıkı çevresel controller nedeniyle bu artık sadece bir trend değil, aynı zamanda ihtiyaç.

Şu anda bu yönde önlemler alın- makta, ancak daha kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir ürünlere ulaşmak için hâlâ uzun bir yol var. Jeanologia Asya Pasifik Direktörü, “Hedefimiz Çin tekstil endüstrisinin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve birlikte sürdürülebilirliğin ve teknolojinin DNA’sının bir parçası olmasını sağlamak.” ifadelerini kullandı.

Çin’in dünyanın en fazla kirliliğe sahip ülkelerinden biri olduğunu dile getiren Trénor, şunları söyledi. “Nehirlerin %70’i kirli. Bu yüzden teknolojimizle, kotların dehidrasyon (kurutma) ve detotsifikasyonunu gerçekleştireceğiz. Bu bizim taahhüdümüz ve ITMA Asia’da ona ulaşmanın ve otantik bir yeşil devrime ulaşmanın anahtarlarını gösterdik.”

JEANOLOGİA KUMAŞTAN BAŞLIYOR

ITMA Asia sırasında, Jeanologia yeni teknolojisini sundu. G2Dynamic, su veya kimyasal madde kullanmadan, kumaş terbiyesinin yapılışını değiştirerek, kumaş terbiye işlemini tamamen yeniden tanımlar. Ayrıca, bu yeni devrimci prosesle işlenmiş kumaş, prosesi daha hızlı ve verimli hale getirerek konfeksyion terbiye işlemini de kolaylaştırıyor. Daha sürdürülebilir sonuçlar elde edilmesini ve lazer sonuçlarının güçlendirilmesini sağlıyor.

Şirket aynı zamanda sıfır kirlenmeyi garanti eden ve su kullanımında% 85 tasarruf sağlayan ilk konfeksiyon terbiye tesisi olan Laundry 5.Zero’yu da sergiledi. Laundry 5.Zero, Çin tekstil endüstrisinin yeni teknolojik dönemle yüzleşmesi için gereken her şeyi kapsıyor ve 5.Zero terbiyede (sıfır deşarj, sıfır manuel kazıma, sıfır PP sprey, sıfır taş yıkama ve sıfır ağartıcı) üretim süresini azaltıyor, Nötr bir maliyetle ürünün görünümü ve kalitesini iyileştiriyor ve çalışanların sağlığına hassasiyet gösteriyor. Trénor, “Bu yeni teknolojilerle, kumaştan konfeksiyona kadar sürdürülebilir terbiye döngüsünü tamamlıyoruz, Çin pazarına çevresel ayak izlerini, maliyetlerini azaltmalarına ve işçilerin sağlığına dikkat etmelerine yardımcı olacak komple çözümler sunuyoruz.” diyor.

COMMENTS