Karl Mayer Çözgü Örme Kumaşlarıyla ISPO’da

Karl Mayer, 3-6 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ISPO Münih fuarının trend merkezinde bulunan Messe München’in C4 numaralı salonunda 408 numaralı stantta yerini aldı. Firma, geliştirdiği en son kumaş, stil ve aksesuarlarla çevrelenmiş, örme kumaşlarının performans özelliklerini 120 m²’lik bir alanda sergiledi.

Karl Mayer Çözgü Örme Kumaşlarıyla ISPO’da

Tekstil makineleri üreticisi Karl Mayer, uygulamalara ve nihai kullanımlara odaklanan gösterilere katılmaya özen gösteriyor. İş Birimi Çözgü Örme Satış Müdürü Oliver Mathews, bu kararın arkasındaki amaçlardan bahsederken, “Temel tekstil alanlarındaki müşterileri almak, yenilikçi tekstiller ve konseptler sunarak onları yeni bir şeylerle tanıştırmak istiyoruz.” dedi.

Textile-Circuit, elektriği ileten ipliklerin, kumaş üretimi sırasında tek bir aşamada doğrudan tekstilde nasıl birleştirilebileceğini gösteriyor. Elektrik iletken ipliklerin konumlandırılması, planlanan nihai kullanım gereksinimlerini karşılamak için yapılıyor. Örneğin bu özellikteki ipliklerle, spor giyim ve dış mekân sektörlerinde tamamen yeni potansiyel uygulamalar açan, sensör işlevlerine sahip çözgülü örme kumaşlar üretebiliyor.

Çok daha fazlasını yapabilen tekstil ürünleri, aktif spor alanındaki çözümlerin de odağını oluşturuyor. Ayrıca, üretim sırasında doğrudan entegre edilen fonksiyonel bölgeleri ile bu yeni ürünler, vücut haritalama ilkelerini izleyerek, nefes alabilirlik ve sıkıştırma sağlıyor. Bu nedenle, iddialı sporcular için yüksek performanslı aktif giysiler üretilirken maksimum verim sağlanıyor.

Leisuree.Fashion, sportif athleisure giyimi ve rahat, günlük kıyafetlerin yanı sıra geleneksel iç çamaşır, kadın iç çamaşırı ve gecelik üretmek için fütüristik bir konsepttir.

COMMENTS