Loepfe, Türkiye, Çin ve Hindistan’da Yerel İş Birimleri Kuruyor

Loepfe Brothers Ltd., müşteri odaklılık taahhüdünün bir parçası olarak Türkiye, Çin ve Hindistan’a açılacağını duyurdu. Loepfe bu ülkelerde kuracağı yerel iş birimleri ile küresel olarak genişlemeyi hedefliyor.

Loepfe, Türkiye, Çin ve Hindistan’da Yerel İş Birimleri Kuruyor

Kilit hizmet ortaklarının bu stratejik entegrasyonu, Vandewiele grubu içindeki uluslararası destekten yararlanırken müşterilere yerel bir hizmet sağlayabilen özel iş birimleri oluşturulmasını mümkün kıldı. Bu stratejik hamleler, Loepfe’nin kilit pazarlar olan Türkiye, Hindistan ve Çin’deki müşterilere daha doğrudan operasyonel ve stratejik destek sağlamaya yönelik uzun vadeli hedefinin bir parçası olarak gerçekleştirildi. Ayrıca Loepfe iş birimleri, Vandewiele yapısı içinde bağımsız kalacak.

Güvenilir hizmet ortakları olarak geçirilen onlarca yıl, deneyimli ve bilgili personel ile sunulan müşteri hizmetleri ve teknik destek sağlama, entegrasyon sürecinde müşteriler için süreklilik ve istikrar sağlıyor. Ayrıca müşteriler, şirketin gelecekteki ürün portföyüne daha doğrudan etkide bulunma fırsatına sahip olacak. Doğrudan geri bildirim, müşterilerin çözüm testi ve geliştirmenin önemli bir parçası olmasına ve ürünlerin onların ihtiyaçlarına daha yakın hale gelmesine yol açacak. Güvenilir hizmet ortaklarının entegrasyonu, yerel müşterilerle ilişkileri güçlendirecek ve gelecekteki ürün geliştirme konusunda iş birliği yapma fırsatları yaratacak.

Loepfe Brothers Ltd. Satış ve Servis Başkanı Jürg Schneider şunları söyledi: “Müşterilerimize çok daha yakın olarak, çok daha etkili yerel kurulum, eğitim ve sorun giderme hizmetleri sunabiliyoruz. Kilit pazarlarda müşterilerimize yıllardır başarıyla hizmet veren entegre hizmet partnerlerimize sorunsuz entegrasyon süreci için teşekkür etmek istiyoruz. Personelimizin her bir üyesi, müşterilerimiz için istikrar sağlayarak bu geçişte ayrılmaz bir rol oynamaya devam edecek.”

Loepfe Brothers Ltd. CEO’su Dr. Ralph Mennicke, bu stratejik hamlenin Türkiye, Hindistan ve Çin olmak üzere üç pazara olan bağlılıklarını pekiştirdiğini belirterek; “Sahadaki ekiplerimiz çok değerli müşteri geri bildirimleri toplarken ürün güncellemeleri, yükseltmeleri ve eğitimleri sağlayacak. Yeni iş birimlerimizdeki her kişiye Loepfe ailesine sıcak bir şekilde hoş geldiniz diyoruz. Onların uzmanlıkları ve yerel öngörüleri, Loepfe’nin başarısının anahtarıdır ve süregelen dönüşümümüzde önemli bir rol oynamaktadır.” dedi.

COMMENTS