Monforts’a Yeni Genel Müdür Atandı

Stefan Flöth, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Almanya’nın Mönchengladbach kentinde yer alan A. Monforts Textilmaschinen GmbH & Co. KG’ nin Genel Müdürü olarak atandı.

Monforts’a Yeni Genel Müdür Atandı

2009’dan itibaren Trützschler Nonwovens’in genel müdürü olan Stefan Flöth, Trützschler şirketinden sonra yeni görevine Monforts‘da tekrar başladı. Çalışma hayatını tekstil makineleri sektöründe geçiren Stefan Flöth, kariyerine Schlafhorst şirketi ile başladı.

1996 ve 2009 yılları arasında Stefan Flöth, Ar-Ge, mekanik tasarım ve şirketin ortak girişimlerinin yönetimi ile ilgili çeşitli rollerde Monforts ekibinin önemli bir parçası oldu. Flöth, bu günlerde Frankfurt ve Barselona’da düzenlenecek olan Techtextil ve ITMA 2019 fuarlarında Monforts’un daha geniş müşteri ve tedarikçi ağıyla tanışmayı dört gözle bekliyor.

Flöth, “Her iki fuarda iş ağı oluşturma ve kilit oyuncularla görüşmek için mükemmel platformlar sağlıyor. Benim görüşüm, müşterilerle iyi ilişkileri sürdürmenin şart olduğu, çünkü bizden aldıkları şey geleceklerine yatırım yapmak. Bu yüzden sürekli desteğimize güvenmeleri gerekiyor. Yaklaşan fuarlar, birçok müşteriyle tanışmak için harika fırsatlar sağlayacak.” dedi.

Flöth, şunları söyledi. “Nonwoven sektöründe son on yıl boyunca çalıştığım ve hâlâ da çalışmak istediğim karmaşık teknik tekstil projelerinin yönetiminde çok fazla deneyim kazandım. Odak noktam kesinlikle Endüstri 4.0 tarafından sunulan fırsatlar ve teknik tekstil pazarının potansiyeli olacaktır.”

COMMENTS