Oerlikon Manmade Fibers, Çin’de Yeni Satış ve Servis Ofisi Açıyor

Manmade Fibers Segmenti, sekiz yıldan fazla bir süre sonra, milyonluk metropol Çin'in Şanghay kentinde Yutong Road Intercontinental Business Center'de (Uluslararası İş Merkezi) yeni satış ve servis ofisi açtı.

Oerlikon Manmade Fibers, Çin’de Yeni Satış ve Servis Ofisi Açıyor

Manmade Fibers Segmenti, sekiz yıldan fazla bir süre sonra, milyonluk metropol Çin’in Şanghay kentinde Yutong Road Intercontinental Business Center’de (Uluslararası İş Merkezi) yeni satış ve servis ofisi açtı.

Yutong Road’dan Zunyi Road’daki yeni adrese geçiş için belirleyici faktörler, son yıllarda giderek daha da yoğun trafikle mücadele eden bir şehirde öncelikle lojistik yönlerdi. Oerlikon Çin Başkanı Wang Jun, “Şimdi müşterilerimize daha da yakınız” diyor. Hongqiao Havaalanı ve ülke genelinde hızlı trenlerin bağlantıları ile doğrudan bağlantılı olan Hongqiao tren istasyonuna yakınlığı, satış ve servis personelinin daha iyi bir altyapısal bağlantıya sahip olmasını sağlıyor.

Bunun dışında, sahada yeniden düzenleme, Oerlikon grubu içindeki değişikliği de dikkate alıyor. Wang Ju, “Son yıllarda Oerlikon Grubu’nda yapılan elden çıkarmalar şimdi Şanghay’da yeniden düzenlemeye yol açmıştır. Bugün, Oerlikon’un Çin’deki iş faaliyetleri sadece Manmade Fibers Segmenti ve Surface Solutions’a (yüzey çözümler), Additive Manufacturing (eklemeli üretim) dâhil, odaklanıyor. Her iki bölüm için de optimum müşteri hizmetleri için mümkün olan en iyi altyapıyı kurma zamanı gelmişti.” diye konuşuyor. Bununla birlikte, dijitalleşme çağında, Çin’de de artık satış ve servis çalışanları için evden çalışmak mümkün olacak. Bütün bunlar şimdi değişmiş, uyarlanmış ve bilhassa, maliyet açısından optimize edilmiş yeniden konumlandırmaya yol açtı.

COMMENTS