Orta Seviye Üretimler İçin Ring Büküm ve Normal Büküm Makineleri

Galan Textile, ITMA 2019 fuarında 100mm'den 400mm'ye kadar ring çapında çok geniş iplik numara aralığında yeni ring büküm ve normal büküm makinesi PR'yi tanıttı.

Orta Seviye Üretimler İçin Ring Büküm ve Normal Büküm Makineleri

Galan Textile, ITMA 2019 fuarında 100mm’den 400mm’ye kadar ring çapında çok geniş iplik numara aralığında yeni ring büküm ve normal büküm makinesi PR’yi tanıttı.

İplik kopmasında, otomatik ya da elle müdahale imkânı sağlayan bağımsız iğler duruyor. PR modeli için GPS şanzımanı ile PRM modellere doğrudan motor bağlantısı sağlanıyor.

ANA AVANTAJLAR

60.000 dtex ve üstü iplikler, kayma yaşanmadan mükemmel büküm, büyük kapasiteli bobinler, 150 m/ dak’ya varan hız, takım değiştirme tertibatı, klavye ile parametre değiştirme, değişken iğ hız kontrolü, düşük bakım gerektiren doğrudan iğ tahriki, Monoblok makinesi. Montaj gerektirmeyen çözümler, ağır iş makineleri, motorlu doğrudan iğ (sadece PRM), iğ başına bağımsız büküm S/Z (sadece PRM), düşük elektrik tüketimi.

RİNG BÜKÜM MAKİNESİ: MULTI 1X6 SP

100mm’den 400 mm’ye kadar farklı genişliklerde ring geniş iplik numarası ve uygulama grubuna yönelik modüler, monoblock ya da uzun çerçeveli makineler. GPS (Galan Patent Sistemi), doğrudan motorlu ya da bantlı iletim. Otomatik ve Bağımsız İğ Durdurma. Hava Basınçlı Silindirler. Bindirme Durdurma Özelliği. Kopça / kopuş sensörü. Bağımsız mil-metre. Travers hareketi. Ring yağlama için ayrı musluk. Hacimsel iplik kılavuzu. Her iplik türüne uygun balon kontrol halkası ve iplik sürtünme noktaları.

KISS-ROLL: KR1500M

İpliklerde kaplama terbiye uygulamasına özel tasarlanan cihaz. Büküm ya da sarma makinelerinde hat içi kesintisiz çalışma sağlıyor. Elyafın zarar görmemesi için ipliği üretim süreci boyunca koruyor. Su bazlı kimyasal çözeltilere uygundur. İki bileşenli kaplama ile korunan çelik ve aşındırıcı kimyasal ürünlere dayanıklı paslanmaz çelikten imal edildi. Banyodaki çözelti miktarını düzenleyen seviye kontrolü ve taşma valfi. Kolay ve hızlı temizlik için sökülür banyo.

CREELS: 24 PLY İÇİN E320/24

Modüler tasarım, farklı gereksinimlere göre hızlı ve kolay değişiklik yapma ve uyarlama özelliği, optimize edilmiş bobin maliyetleri (basit bobin tasarımı), düşük nakliye maliyeti (nakliye maliyetlerini azaltmak için minimum bobin), düşük montaj maliyeti (vasıfsız çalışanlar bile yapabilir).

İspanya

COMMENTS