Ortascreen™ Lansmanıyla Spgprints® Rotasyon Baskı Şablon Teknolojisini Yeniden Şekillendiriyor

SPGPrints, ITMA Barselona 2019 fuarındaki standında bugüne kadarki en yenilikçi rotasyon baskı teknolojisi olan yeni Ortascreen™ (patent başvurusu yapılmıştır) teknolojisini tanıtacak.

Ortascreen™ Lansmanıyla Spgprints® Rotasyon Baskı Şablon Teknolojisini Yeniden Şekillendiriyor

Rotasyon film tekstil baskısında kullandığınız şablon türü, ürünlerinizin kalitesi için hayati öneme sahiptir. SPGPrints® olarak başarıya ulaşabilmenize yardımcı olmak amacıyla rotasyon baskı teknolojimizi sürekli olarak geliştirebilmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Ortascreen™ teknolojisiyle yeni kalite ölçütleri belirleyin

Yeni Ortascreen™ teknolojisini geliştirerek başarıyı yakalamanıza yardımcı olmayı hedefleyen yeni ve inovatif rotasyon baskı baskı teknolojisini yarattık. Eşsiz detaylar ve ince çizgilerle keskin ve düzenli baskılar üretmenin yanı sıra Ortascreen™ teknolojisi moare (ağaç kabuğu görünümü) etkisini azaltarak düzgünlük, kesinlik ve yüksek kaliteli yarım tonlar sunan eşsiz sorun çözme kabiliyetleri sağlıyor.

Altıgen delik yerine ortogonal delik kullanımıyla Ortascreen™ rotasyon baskı teknolojisinin temelini gerçek anlamda yeniden şekillendiriyor. Baskı boyası akışı baskı kalitesinin en önemli parametresi olduğundan yeni Ortascreen™ teknolojisi kalite seviyelerinizi önemli ölçüde arttırmanıza yardımcı oluyor. Yeni Ortascreen™ teknolojisi rotasyon baskıda ulaşılabilecek en yüksek kalite seviyelerine uygun maliyetle ulaşabilmenize imkân tanıyor.

Ortascreen™ teknolojisinin sunabileceği olağanüstü kaliteyi bizzat görme imkânının yanı sıra standımızı ziyaret eden baskı firmalarına en yeni ve en inovatif film oluşturma teknolojisi hakkında daha fazla bilgi verilecek.

 Eşsiz Şablon Deneyim Merkezimizi (Screens Experience Center) ziyaret edin

Rotasyon baskı kalitesini iyileştirmede devrim niteliğinde yeni teknolojiler mi arıyorsunuz? Özel Screens Experience Center’ı ziyaret ederek yeni Ortascreen™ teknolojisini bizzat deneyimlemeyi unutmayın. Deneyim Merkezimizde Ortascreen™ teknolojimizin neden türünün tek örneği olduğunu birinci elden görme, duyma ve deneyimleme fırsatını yakalayabilir ve teknolojimizin sunabileceği yüksek kaliteli eşsiz sonuçları bizzat görebilirsiniz.

COMMENTS