Picanol Showroom’u Yenilendi

Leper'de bulunan Picanol showroomu tamamen yeni bir görünüme kavuştu. Modern ve davetkâr bir showroom yaratmak için zeminden aydınlatmaya ve tavana kadar her şey yenilendi.

Picanol Showroom’u Yenilendi

Connect neslinin tüm airjet ve rapierli dokuma makineleri ve yeni dijital platform PicConnect yenilenen showroom’da keşfedilebilir durumda sergileniyor. Ayrıca ziyaretçiler açık resepsiyon alanlarında toplantılara katılabiliyor. Bunun yanı sıra, istendiğinde üç entegre ekranda daha fazla açıklama yapılabiliyor.

Şirketin Pazarlama ve Ürün Müdürü Lieven Beke yeni showroom ile ilgili şunları söyledi: “Tamamen modernize edilmiş showroom’umuzda müşterilerimizi ağırlamak ve onlara tıpkı tekstil makineleri fuarlarında olduğu gibi istedikleri makine tanıtımlarını ve sunumlarını yapmak istiyoruz. Yeni showroom, bir Picanol fuar standının tanınabilir görünümüne ve havasına sahip. Yenilemede dijitalleşme çok önemliydi, bu nedenle tüm makineler ve ekranlar bir ağa bağlı ve aydınlatma tamamen modüler, böylece dokuma makineleri en iyi şekilde sergileniyor.”

COMMENTS