Reiners + Fürst ITMA 2019’da Yeni TURBO-S Eğirme Bilezikleri ve Kopçalarını Sunacak

Yeni Turbo-S eğirme bileziği, kopça temas bölgesinde yağlama film oluşumunu önemli ölçüde artıran özel olarak tasarlanmış bir yüzey yapısı ile donatıldı.

Reiners + Fürst ITMA 2019’da Yeni TURBO-S Eğirme Bilezikleri ve Kopçalarını Sunacak

Tanınmış Turbo bileziğinin Alman eğirme bileziği ve kopça üreticisi Reiners + Fürst öncülüğünde daha da geliştirilmesi yeni bir dönüm noktası oldu. 30’dan fazla Mio ünite Turbo eğirme bileziği kuruldu ve müşterilerin başarısına katkıda bulunuldu.

Reiners + Fürst Genel Müdürü, Benjamin Reiners, “Yeni Turbo-S eğirme bilezikleri, mükemmel iplik kalitesi parametreleri ile birlikte kritik koşullar altında en yüksek hızlarda bile son derece stabil çalışma davranışı, en düşük iplik tüylülüğü ve iplik tipi değişiminin ardından sentetik elyaflar için bile çok hızlı adaptasyon gibi birçok avantaj içeriyor.” dedi.

Reiners şöyle devam etti: “Bir aile şirketi olarak yaklaşık 75 yıldan beri bu pazarda olmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle piyasa koşullarının gittikçe daha talepkâr hale geldiği günümüzde, tüm dünyadan aldığımız olumlu müşteri geri bildirimleri, yaptığımız işin karşılığını aldığımızı gösteriyor.”

Reiners + Fürst, ITMA 2019’da ayrıca yüksek hızlı iplik eğirme makineleri için yeni kopçalarını da sunacak. Son kullanıcılar, aynı zamanda kopça değişikliklerinden sonra olabilecek en iyi iplik kalitelerinden ve en düşük deneme sürelerinden yararlanıyor. R + F müşterileri genellikle her bir uygulamanın optimize edilmiş eğirme koşulları için benzersiz kopça yüzey işlemlerinden faydalanan eğirme bileziklerinin en yüksek verimlerini elde ediyor. Reiners+ Fürst ziyaretçilerini salon 7’deki A 206 numaralı standında ağırlayacak.

COMMENTS