UCMTF’de Görev Değişikliği: Yeni Genel Sekreter Christian Guinet Oldu

Fransız Tekstil Makineleri Üreticileri Birliği (UCMTF), Barselona’daki ITMA 2019 Fuarı’nda Christian Guinet’in Genel Sekreter olarak atandığını açıkladı. Guinet görevi 1 Eylül'de, emekli olmaya karar veren Evelyne Cholet'ten devraldı.

UCMTF’de Görev Değişikliği: Yeni Genel Sekreter Christian Guinet Oldu

Genel Sekreter Christian Guinet

Fransız Tekstil Makineleri Üreticileri Birliği (UCMTF), Barselona’daki ITMA 2019 Fuarı’nda Christian Guinet’in Genel Sekreter olarak atandığını açıkladı. Guinet görevi 1 Eylül’de, emekli olmaya karar veren Evelyne Cholet’ten devraldı.

Başkan Bruno Ameline, “Christian’ı ağırlamak bizim için harika bir fırsat. Kendisi tüm ihtiyaçlarımıza uyuyor: Bir tekstil mühendisi, 1982 yılında üyelerimiz arasına katıldı, tecrübesinin büyük bir kısmı satış finansmanı ve kredi sigortasından sorumlu ihracat müdürlüğü üzerine oldu. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz, çünkü kuruluşumuzda, Tanıtım Komitemizin Başkanlığı görevini de üstlenmişti. Bu pozisyonda, Evelyne Cholet ile birlikte birçok fuarda road showlarımızı, seminerlerimizi ve ulusal pavyonları düzenlediler ve tekstil medyası ile ilişkilerimizi yönetti. Uzun yıllardır birlikte çalıştıkları için Evelyne Cholet’in yerine geçmesi son derece yumuşak oldu. ” dedi.

“Tek üzücü şey, Evelyne Cholet’i özleyecek olmamız ” diyen Bruno Ameline şöyle devam etti. “Evelyne Choleti birliğimize 1985 yılında katıldı ve ITMA 1987’yi organize etti. 34 yıl boyunca bizimle birlikte çalıştı. Bağlantıda olduğumuz bütün kişiler onu tanıyor ve takdir ediyor. Evelyne ile aynı değerleri paylaşan Christian’ı da aynı samimiyetle karşılayacaklarından eminim. Christian, yılda bir milyar dolardan fazla bir değere sahip makine ve hizmetlerinin çoğunu, dünyanın her yerine ihraç eden 35 üyemiz için büyük bir varlık olacaktır.”

COMMENTS